Jedna z pierwszych gier na Nintendo Switch 2? Kolejny przeciek zdradza plany Microsoftu!

Gry (plotka)
2140V
Xbox Game na NS2
Łukasz Musialik | 22.02, 15:51

Microsoft zaskakuje graczy, ogłaszając, że cztery gry z Xbox Game Studios trafią na inne konsole. Jedną z nich jest Hi-Fi Rush, muzyczna gra akcji, która ma się pojawić na niedługo na PS5. Duża część graczy uważa, że gra idealnie pasuje do konsoli Nintendo. Jednak brak informacji o jej wydaniu na Switcha może oznaczać jedno.

Według przecieku Toma Hendersona, powodem takiej decyzji jest fakt, że gra przygotowywana jest na jego następcę — Nintendo Switch 2. W związku z tym może minąć jeszcze kilka miesięcy, zanim port zostanie ogłoszony. Nintendo Switch 2 miało zadebiutować jeszcze w tym roku, ale ostatnie doniesienia wskazują, że Japończycy przełożyli debiut nowej konsoli na początek 2025 roku.

Dalsza część tekstu pod wideo

Być może powodem takiej decyzji były zbyt słabe podzespoły „pstryczka”. Chcąc pokazać grę w pełnej okazałości, bez przycięć i z piękną grafiką, zdecydowano się przygotować tytuł na premierę Nintendo Switch 2. Bardzo prawdopodobne, że będzie to jedna z pierwszych gier, jakie pojawią się na nową konsolę Japończyków. Trzymamy kciuki!

Hi-Fi Rush to gra, która łączy elementy rytmiczne i zręcznościowe. To świetna propozycja dla fanów gier muzycznych, którzy szukają czegoś świeżego i innowacyjnego. To także okazja dla przyszłych posiadaczy Nintendo Switch 2, aby zagrać w jedną z najlepszych gier z Xboxa.

Źródło: wccftech.com

Komentarze (22)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper