Gry na PS5 i PS4 w promocji. Okazja Tygodnia oraz przecena wielkiego tytułu Capcomu

Gry
8432V
PlayStation pady
Iza Łęcka | 22.02, 09:51

Na PlayStation Store udostępniono najnowsze obniżki obiecujących produkcji. Tym razem gracze mogą sięgnąć po najnowszą odsłonę kultowej serii Capcomu lub kupić na własność tytuł, który jest obecnie dostępny w PS Plus. Poznajcie szczegóły.

Wyniki z ostatnich raportów finansowych PlayStation jasno pokazują, że użytkownicy konsol ochoczo wybierają gry w cyfrowej dystrybucji. W ostatnim kwartale aż 66% graczy wybierało zakupy za pośrednictwem PlayStation Store, dzięki czemu zapewne systematycznie możemy liczyć na promocje. Oprócz akcji zatytułowanej Planeta Rabatów, która jeszcze obowiązuje, możemy sprawdzić nowe przeceny.

Dalsza część tekstu pod wideo

Na PS Store w ramach Okazji Tygodnia obniżono ceny pozycji spod szyldu Tales of Arise – nie tylko produkcji z 2021 roku, która jest obecnie dostępna w ramach PS Plus Extra, ale między innymi pierwszego dodatku Beyond the Dawn.

Co więcej, sympatycy bijatyk mogą sprawdzić promocję na Street Fighter 6. Produkcja Capcomu została przeceniona w ramach trzech edycji – standardowej, deluxe oraz ultimate, a obniżki sięgają nawet 44%. Jeżeli nie mieliście jeszcze okazji ograć tytułu, który przy średniej not na poziomie 92% należał do najlepiej ocenianych gier zeszłego roku, to warto teraz nadrobić zaległości.

Gry na PS5 i PS4 w promocji – Okazja Tygodnia oraz specjalna obniżka:

Źródło: PS Store

Komentarze (22)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper