PS Plus Extra i Premium na luty już dostępne! Sony zapewnia kilkanaście interesujących produkcji

Gry
6547V
PS Plus Premium i PS Plus Extra
Iza Łęcka | 20.02, 10:35

Producent PlayStation zaprasza do sprawdzenia najnowszej oferty droższych wariantów cyfrowego abonamentu. Subskrybenci mogą sięgnąć nie tylko po kilka głośnych propozycji, ale również sprawdzą całkiem przystępne klasyki.

PS Plus Essential na luty stoi pod znakiem intensywnej rywalizacji w pianie – użytkownicy najtańszej wersji usługi już na początku miesiąca otrzymali dostęp do 3 tytułów, spośród których na uwagę zasługiwała nowość od Square Enix. Foamstars jednak nie spotkało się z nawet ciepłym przyjęciem wśród graczy i recenzentów, o czym świadczy średnia wynosząca 59% (Opencritic). Obecnie zajmijmy się jednak kolejnymi nowościami w abonamencie.

Dalsza część tekstu pod wideo

PS Plus Extra i Premium na luty są już dostępnew ramach subskrypcji gracze otrzymają od dzisiaj dostęp do kolejnych kilkunastu gier, wśród których na uwagę zasługują Assassin's Creed Valhalla, Need for Speed Unbound oraz The Outer Worlds. Użytkownicy nie powinni także zrezygnować ze sprawdzenia Tales of Zestiria, które od dzisiaj jest jednocześnie dostępne w Xbox Game Pass.

Na entuzjastów klasyków czekają między innymi Resistance: Retribution oraz Tales of Symphonia, czyli klasyczna produkcja jRPG należąca do cyklu Tales of, która może zaskarbić sobie przychylność odbiorców dzięki interesującej fabule.

PS Plus Extra na luty:


PlayStation Premium Classics


PS Plus Essential na luty

Źródło: PlayStation

Komentarze (47)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper