Elden Ring z gigantycznym wynikiem. Elden Ring: Shadow of the Erdtree cieszy się wielkim zainteresowaniem

Gry
1236V
Elden Ring: Shadow of the Erdtree
Iza Łęcka | 22.02, 11:40

From Software może z dumą patrzeć na wynik zwiastuna Elden Ring: Shadow of the Erdtree. Wczoraj nie brakowało gorących zapowiedzi oraz ekscytujących materiałów, tymczasem to soulslike japońskiego studia cieszył się największą popularnością.

Elden Ring: Shadow of the Erdtree staje się faktem – po prezentacji najnowszego trailera, przyszedł czas na kolejne obiecujące szczegóły. From Software stworzyło największy dodatek w swojej historii, który powinien sprawić, że ponownie spędzimy dziesiątki godzin w klimatycznym, mrocznym świecie.

Dalsza część tekstu pod wideo

Pierwszy zwiastun Elden Ring: Shadow of the Erdtree rozpoczął kampanię promocyjną rozszerzania, a najnowsze dane jasno pokazują, że zainteresowanie produkcją nie słabnie. 

Materiał z Elden Ring: Shadow of the Erdtree w niespełna 24 godziny osiągnął ponad 6,3 mln wyświetleń na głównym koncie Bandai Namco Europe, jednak pamiętajmy, że ujęcia zostały także dodane na inne kanały.

Zwróćmy uwagę, że już materiały z pierwszego Elden Ring osiągały bardzo dobre rezultaty.

Dla porównania - najczęściej oglądany zwiastun Elden Ring ma 12 milionów wyświetleń w ciągu 2 lat.

Bandai Namco wykorzystało spory rozgłos wynikający z pokazania rozszerzenia i ogłosiło oficjalny rezultat Elden Ring. Gracze przez 2 lata kupili ponad 23 mln egzemplarzy wymagającej przygody, co możemy uznać za ogromny sukces studia.

Elden Ring sprzedał się w ponad 23 milionach egzemplarzy na całym świecie!

Elden Ring: Shadow of the Erdtree zadebiutuje za 120 dni i bez wątpienia będzie jedną z najgorętszych produkcji 2024 roku.

Źródło: YouTube / Okami13_ / Genki_JPN

Komentarze (47)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper