Elden Ring: Shadow of the Erdtree — wiemy już wszystko o nowym DLC. Pierwszy zwiastun i data premiery dodatku!

Gry
5305V
Elden Ring: Shadow of the Erdtree
Łukasz Musialik | 21.02, 16:00

FromSoftware w końcu zaspokoiło ciekawość fanów i zaprezentowało pierwszy zwiastun dodatku do Elden Ringa, zatytułowanego Shadow of the Erdtree. Rozszerzenie ma wprowadzić nowe obszary, przeciwników, przedmioty i wyzwania do świata gry, a także zaoferować nową fabułę, związaną z tajemniczym Erdtree, drzewem życia, które jest kluczowym elementem uniwersum Elden Ringa.

Odkryj mroczną stronę historii Elden Ring podążając ścieżką wytyczoną przez Miquellę. W dodatku Shadow of the Erdtree gracze wkroczą do Krainy Cienia, w której doświadczą zupełnie nowych przygód pełnych tajemnic i mroku, spotkają nowych bossów, a także zdobędą nowy sprzęt, w tym bronie i zbroje.

Dalsza część tekstu pod wideo

Data premiery Shadow of the Erdtree została ustalona na 21 czerwca 2024 roku, co potwierdza wcześniejsze spekulacje. Gra Elden Ring Shadow of the Erdtree dostępna będzie na PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox One, Xbox Series X|S oraz PC (Steam). Tytuł ukaże się w kilku wydaniach dla graczy, którzy grali już w podstawową wersję gry, jak i dla nowych osób, które dopiero zaczną swoją przygodę.

Ile będzie kosztować?

  • Edycja Standardowa - 31,99 USD.
  • Edycja Premium - 39,99 USD.

ELDEN RING Shadow of the Erdtree

Pełna lista dostępnych edycji Elden Ring Shadow of the Erdtree prezentuje się następująco:

Wydania podstawowe

  • Elden Ring Shadow of the Erdtree – standardowa wersja dodatku Shadow of the Erdtree, dostępna cyfrowo na wszystkich platformach.
  • Elden Ring Shadow of the Erdtree Edition (dostępna w wersji pudełkowej w Polsce) – specjalne wydanie zawierające podstawową wersję gry Elden Ring oraz dodatek Shadow of the Erdtree. Wydanie dostępne fizycznie na PlayStation 5 oraz Xbox Series X - zawiera podstawową wersję gry na płycie oraz cyfrowy dodatek. Wydanie dostępne również w wersji cyfrowej na wszystkich platformach.Wydania premium

Wydania premium:

  • Premium Bundle – cyfrowy pakiet zawierający dodatek Shadow of the Erdtree, art book oraz ścieżkę dźwiękową z dodatku, dostępny na wszystkich platformach.
  • Deluxe Edition – cyfrowy pakiet zawierający podstawową wersję gry Elden Ring, dodatek Shadow of the Erdtree, art booki oraz ścieżki dźwiękowe z gry i dodatku, dostępny na wszystkich platformach.

Wydanie kolekcjonerskie (dostępne w limitowanym nakładzie):

  • Elden Ring Shadow of the Erdtree Collector’s Edition (dostępna w wersji pudełkowej w Polsce) - edycja zawiera kod do dodatku Shadow of the Erdtree na wybraną platformę, statuetkę “Messmera Palownika” o wysokości 46 cm, 40-stronicowy drukowany art book oraz cyfrową ścieżkę dźwiękową.

Kolekcjonerska replika przedmiotu z gry (dostępna w limitowanym nakładzie):

  • Dostępny wyłącznie w oficjalnym sklepie Bandai Namco Entertainment, kolekcjonerski „Hełm Messmera Palownika”, to wyjątkowy i ekskluzywny przedmiot przedstawiający Hełm Messmera, który został stworzony dla najbardziej wymagających i zasłużonych Zmatowieńców. Ta szczegółowa replika imponującego hełmu została wykonana z najwyższą dbałością o szczegóły i posiada numerowany certyfikat autentyczności. Produkt jest dostępny tylko do wyczerpania zapasów i zostanie wysłany na premierę dodatku 21 czerwca. „Hełm Messmera Palownika” to wyłącznie przedmiot kolekcjonerski i nie zawiera żadnej dodatkowej zawartości gry.

Shadow of the Erdtree to pierwszy i prawdopodobnie jedyny dodatek do gry, która uważana jest za jedną z najlepszych gier ostatnich lat. Tytuł otrzymał wysokie oceny od krytyków i graczy, a także wiele nagród. Elden Ring to gra akcji RPG w stylu soulslike, stworzona przez twórców serii Dark Souls, Bloodborne i Sekiro, we współpracy z George’em R.R. Martinem, autorem sagi Pieśń lodu i ognia.  Gra przenosi nas do fantastycznego świata The Lands Between, gdzie możemy swobodnie eksplorować ogromne tereny, walczyć z różnorodnymi wrogami, zdobywać nowe umiejętności i przedmioty, a także odkrywać tajemnice historii i legend tego świata.

Źródło: Bandai Namco

Komentarze (153)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper