Xbox Game Pass z 2 grami od dzisiaj. Microsoft oferuje jeden z hitów z 2021 roku

Gry
6019V
Xbox Game Pass logo
Iza Łęcka | 20.02, 08:20

Amerykańska korporacja jeszcze dzisiaj powinna przedstawić ofertę swojej flagowej usługi na pozostałe dni lutego, tymczasem przed konkretnym ogłoszeniem użytkownicy mogą szykować się na następne tytuły. Dzisiaj katalog zostanie rozbudowany o dwie propozycje.

W lutym do Xbox Game Pass trafiły między innymi Train Sim World 4, Resident Evil 3 Remake, Bloodstained: Ritual of the Night, A Little To The Left czy PlateUp!, lecz dla wielu graczy atrakcje się nie skończyły. Zainteresowani wypróbują dwie kolejne pozycje i przynajmniej w jednym przypadku możemy mówić o szczególnie obiecującym doświadczeniu.

Dalsza część tekstu pod wideo

Na dobry początek subskrybenci Xbox Game Pass mogą sprawdzić przygodówkę stworzoną przez Creative Bytes Studios. Return to Grace trafiło na PC w 2023 roku, w styczniu tego roku znalazło się na PS5 i PS4, a od dzisiaj będzie dostępne na Xboksach Series X|S, Xboksach One oraz w abonamencie giganta z Redmond.

Return to Grace w wersji na PC zebrało noty na poziomie 79%, co więcej, może się także pochwalić ocenami społeczności na poziomie 90%.

Od dzisiaj katalog Xbox Game Pass zyska również Tales of Arise – jest to wielki RPG Bandai Namco, który zadebiutował w 2021 roku. Tytuł rozbudowujący rozwijaną od 1995 roku serię został doceniony przez dziennikarzy (87-88%) i graczy (88%).

Microsoft po raz kolejny oferuje ciekawe i zróżnicowane pozycje, które powinny przypaść do gustu wielu odbiorcom.

Źródło: Xbox

Komentarze (7)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper