The Thaumaturge ponownie opóźnione. Znamy kolejną datę premiery i powód opóźnienia polskiego RPG-a

Gry
803V
The Thaumaturge
Grzegorz Cyga | 12.02, 20:20

Mamy dobrą i złą wiadomość dla wszystkich graczy, którzy czekali na The Thaumaturge, nową grę od Fool's Theory. Zła jest taka, że gra nie ukaże się w pierwotnym terminie, 20 lutego. Dobrą nowiną jest natomiast to, że nowa data nie jest zbyt odległa. 

20 lutego miał się ukazać The Thaumaturge, nowe RPG od twórców, którzy w przyszłości dostarczą nam remake pierwszego Wiedźmina.  Do tej daty zostało raptem parę dni i nawet twórcy przygotowali prezentację jednej z pierwszych misji fabularnych. Także mogłoby się wydawać, że gra jest gotowa i już nie stoi na przeszkodzie, by ją wydać.  Na swoim profilu X deweloperzy zapewniają, że produkcja jest już ukończona, ale uważają, że gracze potrzebują trochę przestrzeni, aby w pełni móc się cieszyć ich dziełem.  

Dalsza część tekstu pod wideo

Oznacza to, że prawdopodobnie mają na uwadzę, że niedługo po terminie, który został właśnie anulowany, ukazuje się wyczekiwane japońskie RPG, Final Fantasy VII Rebirth i mógłby odciągnąć uwagę graczy od The Thaumaturge. Dlatego nowa data premiery została wyznaczona na 4 marca 2024 roku.

Źródło: Twitter / X

Komentarze (7)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper