The Last of Us 2 Remastered na pierwszej rozgrywce. Gameplay pokazuje nowości opracowane dla PS5

Gry
3525V
The Last of Us 2 Remastered
Wojciech Gruszczyk | 05.12.2023, 18:56

Już dzisiaj ruszyły zamówienia przedpremierowe na The Last of Us Part II Remastered i z tej okazji niektóre redakcje mogły zaprezentować rozgrywkę z nowego trybu. Gameplay pokazuje wariant zatytułowany No Return.

Już wcześniej prezentowaliśmy zwiastun z No Return, a nawet potwierdziliśmy cenę The Last of Us Part II Remastered. To jednak dopiero początek atrakcji, ponieważ teraz możemy sprawdzić czysty gameplay.

Dalsza część tekstu pod wideo

No Return w The Last of Us Part II Remastered to tryb, który całkowicie zmienia rozgrywkę, ponieważ gracze w tej sytuacji otrzymują możliwość wybrania swojej ścieżki – zainteresowani muszą brać udział w losowych spotkaniach z przeciwnikami.

W nowym wariancie rozgrywki najważniejsza jest walka, a śmierć permanentna, więc w tej sytuacji nie ma miejsca na wpadkę – musimy odpowiednio celować, zbierać amunicje i gromadzić zasoby.

Po każdej misji gracze wracają do kryjówki, gdzie mogą przygotować się na następne wyzwania – w No Return możemy wcielić się w 10 bohaterów oraz zmierzyć się z 6 różnorodnymi bossami. Podczas rozgrywki sprawdzimy swoje zdolności w czterech wyzwaniach – dla przykładu w trakcie „przetrwania” musimy bronić się przed kolejnymi zarażonymi, a podczas przejęcia zgarniamy cenne skarby z sejfu.

Naughty Dog podkreśla, że No Return oferuje rozbudowaną progresję, dzięki której odblokowujemy nowe postacie czy też skórki – warto w tym miejscu podkreślić, że każdy z bohaterów posiada unikalne zdolności, które wpływają na rozgrywkę.

Źródło: NaughtyDog.com

Komentarze (106)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper