The Last of Us 2 Remastered na zwiastunie z rozgrywką! Sony pokazuje nowy tryb No Return

Gry
3385V
The Last of Us Part II Remastered
Iza Łęcka | 05.12.2023, 11:22

PlayStation w nocy opublikowało pierwszy trailer koncentrujący się na fragmentach gameplayu z The Last of Us Part II Remastered. Na dobry początek spójrzmy na tryb No Return, czyli zupełnie nowy wariant rozgrywki, który może skłonić niezdecydowanych do sięgnięcia po ulepszony tytuł.

Od miesięcy mówiło się o pracach Naughty Dog nad odświeżonym wydaniem drugiej historii Joela i Ellie. Niedawno otrzymaliśmy oficjalny komunikat – gra zmierza na rynek i na początku przyszłego roku zadebiutuje wyłącznie na PS5.

Dalsza część tekstu pod wideo

Studio nie tylko stawia na ulepszenia w sferze wizualnej, ale również dostarczy kilka nowości – zdecydowanie najciekawszą propozycją jest wariant rozgrywki zatytułowany No Return. Sony podkreśla, że to „zupełnie nowy tryb single-player”, w którym naszym głównym zadaniem będzie przetrwanie.

W trakcie rozgrywki doświadczymy ścieżki prowadzącej przez serię losowych spotkań z różnymi przeciwnikami, które będą się rozgrywać w charakterystycznych, niezapomnianych lokacjach z całego Part II. Na końcu staniemy do wymagającej walki z bossem i będziemy mogli rozpocząć zmagania od początku.

The Last of Us Part II doczeka się niezwykle regrywalnego trybu rozgrywki – unikalne modyfikatory mogą dostarczyć „nowych i oczekiwanych wyzwań”. W No Return wcielimy się w Ellie, Abby, ale również bohaterów z całego The Last of Us, między innymi Dinę, Jesse'ego i Tommy'ego. Dzięki progresji otrzymamy dostęp do nowych bohaterów, lokacji, broni oraz skinów.

No Return zapowiada się na bardzo angażujący tryb opracowany z myślą o sympatykach postapokaliptycznej serii, którzy nie mają dość i chcą wziąć udział w zaciętych i krwawych walkach.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (49)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper