The Last of Us 2 Remastered – cena za fizyczne i cyfrowe wydanie. Sony zaskakuje

Gry
8162V
The Last of Us Part II Remastered
Wojciech Gruszczyk | 05.12.2023, 13:51

Japoński producent rozpoczął zbieranie zamówień przedpremierowych na The Last of Us Part II Remastered. Biorąc pod uwagę okoliczności, można powiedzieć, że Sony zaskoczyło – dla jednych będzie to pozytywna, dla drugich negatywna wiadomość.

The Last of Us Part II Remastered to ulepszone wydanie gry z PlayStation 4 i gracze otrzymają możliwość wykupienia aktualizacji z PS4 na PS5. Ulepszenie zostało wycenione na 10 euro, czyli za około 45 zł posiadacze wersji z poprzedniej generacji, będą mogli sprawdzić usprawnioną wersję.

Dalsza część tekstu pod wideo

Sony oczywiście zbiera także zamówienia przedpremierowe na The Last of Us Part II Remastered. Dzisiaj ruszył proces sprzedaży gry i dzięki temu poznaliśmy ostateczną cenę – przygoda Ellie i Abby w wersji na PS5 kosztuje 219 zł na PlayStation Store.

undefined

Jest to na pewno lepsza cena względem The Last of Us Part I, jednak w tym wypadku Sony zaoferowało graczom remake – gra jest wyceniona na 339 zł.

Na uwagę zasługuje na pewno fakt, że The Last of Us Part II z PlayStation 4 jest teraz dostępne za 169 zł, więc gracze nie zaoszczędzą kupując edycję z PS4, by następnie dokupić ulepszenie i otrzymać The Last of Us Part II Remastered.

Na pewno warto wspomnieć, że The Last of Us Part II mogliśmy jeszcze kilka miesięcy temu kupić za 42,25 zł, a klienci PS Plus mogli skorzystać z rabatu i sięgnąć po tytuł za 40,56 zł. Możemy jednak podejrzewać, że w najbliższych dniach trudno będzie złapać podobną promocję – opcją jest oczywiście wydanie fizyczne TLOU Part II z PS4.

The Last of Us Part II Remastered w wersji fizycznej kupicie za 229 zł

Źródło: PlayStation Store

Komentarze (85)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper