GTA 6 porównane z rzeczywistością. Rockstar zachwyca graczy realizując Grand Theft Auto 6

Gry
6408V
GTA 6 porównany z rzeczywistością
Wojciech Gruszczyk | 05.12.2023, 16:54

Akcja GTA 6 rozgrywa się w Vice City, czyli mieście inspirowanym Miami. Gracze szybko odnaleźli miejscówki z rzeczywistości, które możemy łatwo porównać z Grand Theft Auto 6. Twórcy w tym wypadku dbają o znakomite szczegóły.

Fani uniwersum Grand Theft Auto analizują teraz najnowszy materiał opublikowany przez Rockstar, by znaleźć idealne sceny z rzeczywistości czy też nawet innych tytułów doświadczonego studia.

Dalsza część tekstu pod wideo

Bardzo szybko udało się idealnie zestawić kilka ujęć z Miami i Vice City – w najnowszym tytule Rockstar Games nie zabrakło takich budynków, jak: 1500 Ocean Drive, Royal Palm South Beach czy też Loews Miami Beach.

Deweloperzy w niektórych sytuacjach musieli zmienić drobne szczegóły, ponieważ miejscówki stworzone przez sławnych architektów wymagają licencji, a możemy podejrzewać, że Rockstar Games i Take-Two nie chciało płacić za wrzucenie do gry każdego poszczególnego elementu krajobrazu.

Na opublikowanych zdjęciach znajdziecie między innymi znaną plażę, Biscayne Island czy też Venetian Islands – dwa ostatnie obiekty to małe wyspy, które mogą odegrać ciekawą rolę w całym GTA 6.

GTA 6 vs IRL (Google Maps) - Trailer Comparison + Real Life Locations
byu/DanlyDanDanny inGTA6

Gracze porównują także poszczególne ujęcia z rzeczywistymi materiałami z USA – na grafikach znajdziecie między innymi kobietę siedzącą na dachu samochodu, aligatora wpadającego do budynku czy też wspomnianego wcześniej Jokera.

NIESAMOWITE

Zwiastun #GTA6 przedstawia viralowe, prawdziwe momenty z Florydy

GTA 6 vs rzeczywistość #1

GTA 6 vs rzeczywistość #2

GTA 6 vs rzeczywistość #3

GTA 6 vs rzeczywistość #4

GTA 6 vs rzeczywistość #1

GTA 6 vs rzeczywistość #2

GTA 6 vs rzeczywistość #3

GTA 6 vs rzeczywistość #4

GTA 6 vs rzeczywistość #5

Źródło: Reddit / X/Twitter

Komentarze (148)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper