Dishonored 3 na The Game Awards? Arkane może przyjechać na imprezę z niespodzianką

Gry (plotka)
1049V
Jak powstało Dishonored - zobaczcie świetny film dokumentalny Noclip
Wojciech Gruszczyk | 05.12.2023, 18:05

Już pod koniec tygodnia będziemy świadkami The Game Awards, podczas którego zobaczymy sporo nowych gier. Część graczy ma nadzieję na niespodzianki od Bethesdy i podobno Arkane Studios będzie gotowe, by pokazać swoją nową grę.

Francuskie studio Bethesdy w ostatnich latach zaoferowało graczom dwie produkcje. W 2021 roku na pierwszych platformach mogliśmy zagrać w Deathloopa, a w połowie roku na rynku zadebiutował Redfall. Ten drugi tytuł jest wciąż wspierany przez studio i ma otrzymać w przyszłości kolejne aktualizacje.

Dalsza część tekstu pod wideo

Bardzo jednak możliwe, że twórcy w międzyczasie pracowali nad kolejną pozycją i produkcja może zostać zapowiedziana na tegorocznym The Game Awards. Tak przynajmniej twierdzi Nate the Hate, który otrzymał wiadomość, według której Arkane jest gotowe, by pokazać następną grę na TGA.

Plotka : Arkane Studios zapowie kolejną grę na #Gameawards    

Informator Nate the Hate twierdzi, że kolejna gra Arkane Studios zostanie zapowiedziana na targach VGA jeszcze w tym tygodniu.

Co to może być? W tym miejscu warto przypomnieć przeciek Microsoftu dotyczący planów Bethesdy. Na liście kilku gorących tytułów pokroju Indiana Jones czy też DOOM Year Zero, pojawił się... Dishonored 3.

Już wcześniej mogliście przeczytać plotki, według których Arkane Studios pracuje nad trzecią częścią swojego uznanego IP, ale aktualnie brakuje nam oficjalnej zapowiedzi.

Źródło: HazzadorGamin - dzięki Żbiku za linka!

Komentarze (45)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper