Fallout 3 Remaster, TES IV Oblivion Remaster, Dishonored 3, nowy DOOM i znacznie więcej! Wyciekły gry Bethesdy

Gry
8232V
Bethesda wyciek gier
Iza Łęcka | 19.09, 07:31

Nowy Xbox, odświeżony kontroler czy plany dotyczące najnowszej odsłony The Elder Scrolls to nie jedyne warte uwagi doniesienia ze sprawy sądowej Microsoftu z Federalną Komisją Handlu. Najnowszy, ujawniony dokument przedstawia kilkuletni harmonogram gier tworzonych przez Bethesdę. Na liście znajduje się kilka głośnych i oczekiwanych projektów.

To nie będzie dobry początek dnia dla pracowników Microsoftu. Najnowszy przeciek ujawnia rozbudowaną listę produkcji, nad którymi pracują wewnętrzne studia Bethesdy. Wśród nich znalazło się wiele głośnych i nadal niezapowiedzianych tytułów.

Prawdopodobnie w nadchodzącym roku finansowym na rynku zadebiutują Indiana Jones, The Elder Scrolls IV Oblivion Remaster, kolejny dodatek do The Elder Scrolls Online oraz pierwsze rozszerzenie do Starfielda.

W następnym okienku Bethesda miałaby dostarczyć cztery gry, wśród których najprawdopodobniej uwzględniono nową odsłonę serii DOOM nazwaną „Year Zero”. W związku z najnowszymi doniesieniami nasuwa się jedno pytanie – czy będziemy mieć do czynienia z pełnym remakiem, rebootem lub nową częścią? Co więcej, przedsiębiorstwo przygotowuje dwa tajne projekty (Platinum, Kestrel) oraz następny dodatek do TESO.

W odległej przyszłości Bethesda miałaby wprowadzić na rynek niezwykle obiecujący zestaw gier z The Elder Scrolls VI, odświeżeniem Fallouta 3, Dishonored 3, Ghostwire: Tokyo 2 na czele, kolejną pozycją na licencji oraz trzema dodatkami do produkcji z poprzednich 12 miesięcy (DOOM Year Zero, Project  Platinum, Project Kestrel).

Lista pozycji już teraz robi spore wrażenie, a sympatycy działalności studia mogą oczekiwać na potwierdzenie, czy wszystkie wskazane gry będą dostępne wyłącznie na Xboksach i PC?

undefined

Źródło: Wario64

Komentarze (241)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper