GTA 6 i GTA 5 na pierwszym porównaniu. Rockstar wykorzystuje „znane kadry” na materiałach z Grand Theft Auto

Gry
6921V
GTA 6 i GTA 5
Wojciech Gruszczyk | 05.12.2023, 14:27

Rockstar opublikował pierwszy zwiastun GTA 6 i materiał cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Od razu pojawiło się pierwsze porównanie, ponieważ okazuje się, że deweloperzy za pomocą najnowszego materiału szeroko uśmiechają się do fanów GTA 5.

W nocy pojawił się pierwszy zwiastun GTA 6, który rozbudził oczekiwania, ale jednocześnie wierni fani Grand Theft Auto rozpoczęli analizowanie materiału niemal klatka po klatce. Już wcześniej mogliście znaleźć na naszej stronie obszerniejszą wiadomość, w której prezentujemy sporo szczegółów z trailera Grand Theft Auto 6.

Dalsza część tekstu pod wideo

Na temat porównania GTA 5 i GTA 6 wypowiedział się między innymi Stephen Totilo. Redaktor podkreślił, że w obu materiałach na początku pojawia się podobne sformułowanie, twórcy w podobnym momencie pokazują napis „Rockstar Games Presents”, w 19 sekundzie oglądamy pojazdy, w 25 sekundzie czerwony samochód, a w drugiej połowie pojawia się... pukanie do drzwi.

Podobnych porównań można znaleźć znacznie więcej, ponieważ deweloperzy wykorzystują znane kadry – nie jest to na pewno przypadek, a dzięki kilku decyzjom firma może wywołać pozytywne wspomnienia dotyczące zapowiedzi Grand Theft Auto 5.

Na zaprezentowanym poniżej porównaniu zobaczycie kilka dodatkowych ujęć, które pokazują, jak Rockstar Games postanowiło wykorzystać swoją wcześniejszą pracę, by na swój sposób zestawić GTA 5 i GTA 6.

Źródło: YouTube.com / X/Twitter

Komentarze (130)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper