GTA 6 – pierwszy zwiastun zalicza rekord popularności. Hype na Grand Theft Auto 6 jest ogromny

Gry
2513V
GTA 6 lucia
Iza Łęcka | 05.12.2023, 13:03

Do premiery pierwszego zwiastuna GTA 6 miało dojść w zdecydowanie innej atmosferze, jednakże Rockstar Games było zmuszone zareagować na przeciek i już w nocy opublikowało pierwszy zwiastun gry. Zainteresowanie materiałem jest ogromne, co bezpośrednio wpływa na jego statystyki.

Na premierę GTA 6 przyjdzie nam zaczekać przynajmniej do 2025 roku, lecz kilka godzin temu z kopyta ruszyła wielka kampania marketingowa jednej z najbardziej wyczekiwanych produkcji ostatnich lat. Studio ma jeszcze sporo czasu na dopracowanie tytułu, który będzie musiał zmierzyć się z uwagą niemal całego świata i drastycznie wywindowanymi oczekiwaniami.

Dalsza część tekstu pod wideo

Zwiastun GTA 6 został opublikowany w nocy, dlatego część graczy dopiero w ciągu ostatnich godzin sprawdzało ujęcia. Nie jest żadną niespodzianką, że Grand Theft Auto 6 cieszy się kapitalną popularnością, a potwierdzają ją wyniki najnowszego filmiku. 

W momencie opublikowania tej wiadomości, czyli po niemal 13 godzinach od udostępnienia oficjalnego materiału, zwiastun GTA 6 wygenerował już niemal 60 mln wyświetleń. Dla porównania, trailer promujący GTA 5 w 12 lat uzyskał oglądalność na poziomie ponad 97 mln wyświetleń. Warto jednocześnie dodać, że dotychczas na YouTube w kategorii publikacji niemuzycznych rekord największej liczby wyświetleń uzyskanych w ciągu 24 godzin wynosił 46 mln wyświetleń i należał do youtubera MrBeast – obecnie deweloperzy mogą pochwalić się znacznie wyższym rezultatem.

Użytkownicy Twittera również oszaleli na punkcie nowego projektu Rockstar – wiadomość „Nasz zwiastun wyciekł, więc zapraszamy do obejrzenia oryginału na YouTube” posiada zasięg ponad 64 mln.

Musimy pamiętać, że to wyłącznie dwa oficjalne źródła, a materiał pobrało i udostępniło na swoich kanałach wiele redakcji, serwisów oraz graczy. O tej produkcji jeszcze sporo będzie się mówić, a niepokoić może jedynie oczekiwanie – na premierę przyjdzie nam zaczekać przynajmniej do 2025 roku.

Źródło: Rockstar Games

Komentarze (119)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper