Gra o Tron: Ród smoka na zwiastunie drugiego sezonu! Znamy datę premiery nowego House of the Dragon

Filmy/seriale
6502V
ród smoka
Igor Chrzanowski | 02.12.2023, 19:27

Pierwsza sobota grudnia to magicznym sposobem dzień serialowych zwiastunów - mieliśmy dziś już zapowiedzi Fallouta oraz The Boys, więc HBO nie pozostaje dłużne i prezentuje zwiastun drugiego sezonu Rodu Smoka.

Gra o Tron to jedna z największych marek w portfolio serwisu Max, znanego jeszcze u nas jako HBO Max, której to nie można pozwolić odpocząć, bo taki wielki potencjał jaki ma uniwersum George'a R. R. Martina nie może się zmarnować. Podczas gdy Amazon uderzył w social media ze swoimi dwiema najważniejszymi premierami 2024 roku, czyli Falloutem oraz czwartym sezonem The Boys, Warner Bros. Discovery zdecydowało się w tym samym dniu ukazać pierwszy zwiastun drugiego sezonu House of Dragon.

Dalsza część tekstu pod wideo

Ród Smoka powraca w pięknym i efektownym stylu. Wielce wyczekiwana kontynuacja serialu HBO ma sporo do zaoferowania, ale oczywiście na premierę będziemy musieli nieco poczekać - po wpadce ze słynnym ósmym sezonem Gry o Tron ekipa Warnera bardziej stawiać będzie na jakość, więc nowa opowieść rodu Targaryenów zadebiutuje dopiero latem 2024 roku. Warto przypomnieć, że Ród Smoka to prequel Gry o Tron i dzieje się na 200 lat przed wydarzeniami znanymi z wspomnianego serialu oraz książek.

Źródło: YouTube

Komentarze (32)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper