The Boys na zwiastunie czwartego sezonu. Amazon pokazuje kolejną wyczekiwaną opowieść

Filmy/seriale
3479V
The Boys 4
Igor Chrzanowski | 02.12.2023, 18:38

Amazon Prime uzbroił się ostatnio w wiele świetnych serii, które rozwija w bardzo dobrym kierunku i nie ma zamiaru się zatrzymać. Po prezentacji spin-offów, możemy w końcu spojrzeć na czwarty sezon The Boys!

The Boys stało się dość zaskakująco jednym z największych hitów Amazon Prime i czymś czego gatunek produkcji o tematyce superbohaterów potrzebował od dawna. Brutalna, mocno osadzona na emocjach opowieść przyciąga do serwisu Prime dosłownie miliony widzów, nic zatem dziwnego, że zwiastun czwartego już sezonu serialu był tak bardzo wyczekiwany przez wszystkich fanów.

Dalsza część tekstu pod wideo

No i w końcu jest i on, tuż po prezentacji Fallouta, Amazon wypuścił do Sieci zajawkę nadchodzącego sezonu The Boys, którego głównym motywem są zamieszki, upadek demokracji i chaos wywoływany przez wydarzenia jakie widzieliśmy w poprzednich sezonach. Do ekipy dołącza także aktor znany z roli Negana w The Walking Dead, czyli Jeffrey Dean Morgan, który to chyba znów będzie odgrywał takiego twardego skurczybyka jak ostatnio. Czwarty sezon serialu Amazona zadebiutuje już w 2024 roku.

Źródło: YouTube

Komentarze (28)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper