Serial Fallout na pierwszym zwiastunie! Fani uniwersum będą zachwyceni klimatycznymi ujęciami

Filmy/seriale
8199V
Fallout Amazon
Igor Chrzanowski | 02.12.2023, 17:38

Fallout to istna ikona naszej branży i jedna z najlepszych, o ile nie najlepsza, seria post-apo w całym przemyśle rozrywkowym. Nic zatem dziwnego, że w końcu ktoś zainteresował się jego ekranizacją. Amazon opublikował właśnie pierwszy zwiastun serialowego Fallouta!

Oj długo przyszło nam na to czekać, oj długo. Od pierwszych zapowiedzi, aż do opublikowanego dziś materiału minęło kilka lat, ale w końcu możemy spojrzeć na to jak wygląda serial Fallout przygotowywany dla serwisu Amazon Prime. Za historię odpowiada reżyser West World Jonathan Nolan, pieczę nad spójnością z serią gier trzyma Todd Howard, a produkcją zajęło się studio odpowiedzialne za genialne The Boys.

Dalsza część tekstu pod wideo

Kilka dni temu ujawniono pierwsze screenshoty z adaptacji Fallouta, dziś zaś tajemnicza transmisja odliczała do premiery wypuszczonego właśnie zwiastuna. I no co tu dużo mówić - jest dobrze! Klimat wprost wylewa się z ekranu, a bohaterowie krypty 33 mogą zaoferować nam bardzo ciekawą i świeżą jak na to uniwersum opowieść. Bez zbędnego przedłużania zapraszam do oglądania zwiastuna i plakatów w naszej galerii!

Źródło: YouTube

Komentarze (105)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper