Fortnite oficjalnie z nowym rozdziałem. Solid Snake i Peter Griffin dołączają do walki

Gry
2845V
Fortnite Rozdział 5 Sezon 1
Igor Chrzanowski | 02.12.2023, 17:12

W ramach Fortnite odbędzie się dziś pierwsze od dawna wielkie epickie wydarzenie, ale przez małą wpadkę, Epic Games zmuszone zostało do ujawnienia szczegółów nowego rozdziału kilka godzin za wcześnie.

Już dziś o 20:00 odbędzie się specjalne wydarzenie w grze Fortnite, w ramach którego mamy zobaczyć zupełnie nową erę rozwoju gry Epic Games. Nie dość, że będzie to nowy Wielki Wybuch, to podobno ma też wystąpić wtedy także Eminem. Całość ma doprowadzić do nowego otwarcia dla piątego już rozdziału fabularnego gry i stanowić ożywienie dla nieco tracącej na popularności w ostatnich miesiącach produkcji.

Dalsza część tekstu pod wideo

Powrót do oryginalnego rozdziału 1 przywrócić Fortnite jego dawny blask i zachęcił w listopadzie aż 100 milionów graczy. Teraz przez małą wpadnę sklepu Xbox dowiedzieliśmy się, że pierwszy sezon piątego rozdziału ma nosić tytuł Underground, a jego głównymi gościnnymi gwiazdami są Solid Snake oraz Peter Griffin z serialu Family Guy, znanego u nas jako Głowa rodziny. 

Pod kątem samej rozgrywki Fortnite ma stać się bardziej dynamiczny, zaoferować więcej zmieniających się z czasem punktów zainteresowań na mapie oraz co chyba najciekawsze, opcję modyfikacji broni - nowe lufy, tłumiki, magazynki i inne bajery pozwolą nam spersonalizować giwery. Poniżej oficjalny zwiastun!

A no i jeszcze jedno - ogłoszono, że w 2024 roku na stałe ma powrócić tryb Fortnite OG. Widać pod naporem graczy Epic Games jednak się ugiął i udostępni nam dedykowany nostalgiczny tryb rozgrywki.

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Fortnite.

Źródło: YouTube

Komentarze (35)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper