Gothic 2 Classic trafił na rynek. Zwiastun pokazuje rozgrywkę i wymienia ulepszenia

Gry
2123V
Gothic II Classic
Wojciech Gruszczyk | 29.11.2023, 19:26

Czy Gothic 2 Classic będzie kolejnym małym hitem dostępnym wyłącznie na Nintendo Switchu? Gra jest od dzisiaj dostępna i z okazji premiery przygotowano aż dwa zwiastuny. Wydawca pokazuje rozgrywkę i zachęca do tytułu.

W ostatnich dniach mogliśmy spojrzeć na gameplay oraz porównanie z Gothic 2 Classic. Gracze w tej sytuacji nie mogą liczyć na nową jakość, ale przygotowane poprawki powinny zachęcić wielu graczy, by zainteresowani ponownie zapoznali się z tytułem.

Dalsza część tekstu pod wideo

Gothic 2 Classic jest dostępny na Nintendo Switchu w pełnej, polskiej wersji językowej, więc w tej sytuacji nie tylko przeczytacie rodzime napisy, ale podczas opowieści usłyszycie także znane głosy opracowane przez polskich aktorów.

THQ Nordic przygotowało zwiastun z rozgrywką, który wymienia ulepszenia – Gothic 2 Classic otrzymał usprawnioną grafikę, w trakcie gry mamy znacznie łatwiej wczytywać się w kolejne dialogi, a przygoda działa „do 60 klatek na sekundę”. 

Twórcy nowego wydania pamiętali także o poprawkach w interfejsie, a podczas rozgrywki fani powinni docenić ulepszone sterowanie czy też możliwość walki za pomocą machania Joy-Conami. W Gothic 2 Classic nie zabrakło także optymalizacji oraz usunięcia bugów.

Źródło: Informacja prasowa - PLAION Polska

Komentarze (29)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper