Gothic 2 Classic na rozgrywce. Gameplay pokazuje powracający klasyk

Gry
3613V
Gothic II Classic
Wojciech Gruszczyk | 23.11.2023, 17:52

Gothic Classic okazał się sukcesem na Nintendo Switchu, więc już wkrótce gracze będą mogli sprawdzić Gothic 2 Classic. Tytuł w przyszłym tygodniu zadebiutuje na platformie Japończyków i dzisiaj możemy zerknąć na pierwszy gameplay z powracającej produkcji.

Gothic 2 Classic został zapowiedziany w październiku, co bez wątpienia ucieszyło fanów serii. Gothic ma w między innymi Polsce duże grono entuzjastów, którzy czekają na remake pierwszego Gothica, a teraz mogą zapoznawać się z powracającymi klasykami.

Dalsza część tekstu pod wideo

Gothic 2 Classic nie jest jednak zwykłym portem, ponieważ deweloperzy zadbali o liczne poprawki, dostosowali interfejs, a także pamiętali o dopracowaniu sterowania. Oryginał ma już swoje lata, więc deweloperzy musieli w odpowiedni sposób zadbać o pozycję.

Na graczy czeka mnóstwo zawartości, ponieważ Gothic 2 Classic zapewnia ponad 100 ekscytujących misji, ponad 500 indywidualnych postaci (każda z własnymi, codziennymi zwyczajami), ponad 12 godzin dialogów oraz ponad 200 różnych broni i magicznych zaklęć. 

Opublikowany gameplay pokazuje, czego tak naprawdę możemy się spodziewać – Gothic 2 Classic nie otrzymał ogromnych zmian w oprawie i tytuł nagle nie wygląda niczym tegoroczne przygody.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (26)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper