Suicide Squad: Kill the Justice League pokazuje największego tchórza. Kapitan Boomerang otrzymał zwiastun

Gry
1358V
Suicide Squad: Kill the Justice League - Kapitan Boomerang
Wojciech Gruszczyk | 27.11.2023, 19:15

Rocksteady Studios nie marnuje okazji i deweloperzy zaprezentowali kolejny trailer Suicide Squad: Kill the Justice League. Twórcy przedstawili trzeciego z czterech bohaterów, którzy będą dostępni w grze od samej premiery. Debiut produkcji odbędzie się na samym początku przyszłego roku.

Już wcześniej Rocksteady Studios pokazało możliwości Harley Quinn oraz King Sharka, a teraz nadszedł czas na Kapitana Boomeranga. Twórcy nie zmieniają przyzwyczajeń i kolejny raz opracowali dość zgrabny materiał, który skupia się na możliwościach oraz na pewnych problemach postaci.

Dalsza część tekstu pod wideo

Kapitan Boomerang to tak naprawdę George „Digger” Harkness, którego możliwości mogliśmy poznać w między innymi „Legionie samobójców” z 2016 roku oraz „Legion samobójców: The Suicide Squad” z 2021 roku. Postać jednak tak naprawdę została stworzona przez Johna Broome'a i Carmine'a Infantino – złodziejaszek pierwszy raz pojawił się w „The Flash #117” z grudnia 1960 roku.

Wielkim rywalem Kapitana Boomeranga jest Flash i jak się dowiadujemy ze zwiastuna – złoczyńca wielokrotnie był zawstydzany przez superbohatera z DC. Teraz gracze otrzymają możliwość wskoczenia w jego buty, by pokonać między innymi najszybszego herosa z uniwersum. 

Na materiale mamy okazję spojrzeć, jak Kapitan Boomerang płynnie unika ataków, wyciąga z rękawa kolejne gnaty i w rezultacie eliminuje następnych wrogów.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (26)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper