Suicide Squad: Kill the Justice League na nowym zwiastunie. Studio zaprasza na betę

Gry
1760V
Suicide Squad: Kill the Justice League - Harley Quinn
Iza Łęcka | 21.11.2023, 08:20

Czy warto ruszyć do walki z przeciwnikami w pełnej wersji Suicide Squad: Kill the Justice League? Już wkrótce część graczy będzie mogło sprawdzić efekty prac Rocksteady Studios, ponieważ ruszają testy beta. Wydarzenie rozpocznie się jeszcze w listopadzie.

Rocksteady Studios i WB Games po pewnej ciszy przystępują do zdecydowanego działania mającego na celu rozreklamowanie najnowszej kooperacyjnej produkcji z członkami Legionu Samobójców w roli głównej. Na dobry początek otrzymaliśmy długi materiał przedstawiający podstawy rozgrywki oraz historii, a następnie ruszyły zamówienia przedpremierowe.

Dalsza część tekstu pod wideo

Kampania promocyjna Suicide Squad: Kill the Justice League ruszyła z kopyta, dlatego spójrzmy na zwiastun, który przedstawia Harley Quinn. Ukochana Jokera odegra bardzo ważną rolę w pozycji, a gracze będą mogli ukończyć zabawę wyłącznie za pomocą tej postaci – już w ostatniej wiadomości deweloperzy potwierdzili, że będzie można cieszyć się rozgrywką w pojedynkę.

To jednak dopiero początek atrakcji – 30 listopada rozpoczną się testy Suicide Squad: Kill the Justice League, które potrwają do 4 grudnia. We wskazanym czasie śmiałkowie sprawdzą mniejszy fragment gry.

Twórcy zapowiedzieli, że jest to zamknięta alfa, która nie pokaże nam „pełnego, ostatecznego doświadczenia”. Wiele na to wskazuje, że studio planuje sprawdzić infrastrukturę, by mieć pewność, że w lutym sprosta oczekiwaniom i zaoferuje jak najbardziej kompletne wrażenia bez krytycznych błędów.

Jesteście zainteresowani sprawdzeniem Suicide Squad: Kill the Justice League? TUTAJ możecie wyrazić chęć uczestnictwa w rozgrywce, jednakże należy podpisać NDA, co w późniejszym czasie może poskutkować znacznie mniejszą liczbą materiałów z rozgrywki.

Źródło: Gamingbolt.com

Komentarze (42)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper