King Shark wychodzi z cienia. Zwiastun Suicide Squad: Kill the Justice League pokazuje potężną postać

Gry
876V
Suicide Squad: Kill the Justice League King Shark
Iza Łęcka | 23.11.2023, 13:00

Rocksteady Studios opublikowało materiał promujący ekipę nadciągającego Legionu Samobójców. Tym razem pokazano możliwości Króla Rekinów, który pojawił się między innymi w animowanym serialu dla dorosłych „Harley Quinn”.

King Shark debiutował w DC już w 1994 roku, lecz znacznie szersze grono odbiorców mogło go poznać za sprawą „Legion samobójców: The Suicide Squad” od Jamesa Gunna lub ze wspomnianej animacji „Harley Quinn”. Bohater wystąpił także w kilku grach – Lego Batman 3: Beyond Gotham, Lego DC Super-Villains oraz DC Universe Online.

Dalsza część tekstu pod wideo

Rocksteady Studios wcześniej pochwaliło się zwiastunem ukazującym Harley Quinn, a najnowszy materiał skupia się na „niesamowicie silnym i zaskakująco inteligentnym” rekinie, który bywa jednocześnie łatwowierny i naiwny. Dzięki niemu będziemy jednak w stanie skakać po Metropolis i miażdżyć stwory.

Nie wiadomo, czy deweloperzy odpowiedzialni za Suicide Squad: Kill the Justice League wywiążą się z zadania i dostarczą równie elektryzującego gameplayu jak w produkcjach z serii Batman Arkham, lecz WB Games wydaje się pewne premiery na początku 2024 roku, dlatego jesteśmy świadkami bardzo intensywnej kampanii marketingowej.

W Suicide Squad: Kill the Justice League otrzymamy dostęp do czterech bohaterów, a do boju wspólnie z Harley Quinn i King Sharkiem staną także Deadshot oraz Captain Boomerang.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (10)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper