PS Plus w promocji Black Friday. Sony przecenia abonament z okazji Czarnego Piątku

Gry
5798V
PS Plus
Iza Łęcka | 17.11, 07:00

Czy to dobry dzień, by zostać subskrybentem PlayStation Plus? We wrześniu Sony podwyższyło cenę rocznego abonamentu we wszystkich wersjach, tymczasem z okazji Black Friday uruchomiło akcję, dzięki której po usługę można sięgnąć ze sporym rabatem.

W ostatnim czasie poznaliśmy najnowszą ofertę przygotowaną z myślą o użytkownikach wariantu Premium i Extra. Zestawienie wywołało szereg negatywnych komentarzy ze względu na brak głośnych, popularnych produkcji.

Dalsza część tekstu pod wideo

Wielu graczy jednak chcąc uczestniczyć w sieciowej rozgrywce w tytułach dostępnych na PlayStation 5 i PlayStation 4, systematycznie wykupuje abonament japońskiego przedsiębiorstwa.

Sony z okazji Black Friday rozpoczęło szereg promocji, wśród których znajdzie się także zniżka na PlayStation Plus – akcja dotyczy subskrypcji na 12 miesięcy i uwzględnia rabat nawet do 30%:

  • PS Plus Premium na 12 miesięcy – 441 zł (-30% z 630 zł),
  • PS Plus Extra na 12 miesięcy – 390 zł (-25% z 520 zł),
  • PS Plus Essential na 12 miesięcy – 236 zł (-20% z 295 zł).

Najwięcej możemy zaoszczędzić, wykupując najdroższą wersję usługi, natomiast nie zdecydowano się przecenić subskrypcji na 1 lub 3 miesiące, co tym bardziej zachęca do skorzystania z oferty na rok.

Jeśli jednak korzystacie z jakiejkolwiek wersji abonamentu, to nie możecie go przedłużyć o kolejne 12 miesięcy. Zmieniając dany wariant macie możliwość wykupienia innego progu i również otrzymacie rabat – ostateczna cena jest związana z liczbą dni, która pozostała Wam do zakończenia trwającej subskrypcji.

undefined

Źródło: PlayStation Store

Komentarze (99)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper