Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.12.2014 18:09
MyGramy Charytatywnie - łączymy przyjemne z pożytecznym
567V

MyGramy Charytatywnie - łączymy przyjemne z pożytecznym

Pomaganie potrzebującym jest niezwykłą przyjemnością, którą tym razem możemy połączyć z grami wideo. Zachęcamy wszystkich naszych czytelników do zainteresowania się akcją MyGramy Charytatywnie!

Organizatorzy akcji My Gramy Charytatywnie – serwis MyGracze.pl – rozpoczął na początku miesiąca zbiórkę pieniędzy na Fundację Pomocy Dzieciom Z Chorobami Nowotworowymi w Poznaniu.

Jesteście ciekawi tej inicjatywy? Tak prezentują się szczegóły:

Naszym celem jest 15 tyś. zł. O co chodzi? Przez cały miesiąc wolontariusze streamują aktywności gamingowe (rozgrywki, warsztaty cosplayowe oraz aukcje przedmiotów związanych z grami), podczas których zbierane są pieniądze na rzecz wspieranej fundacji za pośrednictwem serwisu SiePomaga.pl.

Akcja zakończy się pod koniec Stycznia 2015 roku wielkim finałem - będzie to 24 godzinny, ciągły stream, podczas którego akcja będzie podsumowana. Warto wspomnieć, że w pierwszy dzień akcja osiągnęła 25% założonej kwoty dzięki streamerowi BlackFireIce.

Wczoraj na Facebooku pojawiła się wiadomość, że organizatorzy osiągnęli 8418,16 zł (84%)! 

Więcej informacji na stronie http://pomagamy.mygracze.pl oraz oficjalnym fan page'u (gdzie informujemy o streamach) http://faceb(...)tatywnie.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: akcja charytatywna informacja prasowa mygramy charytatywnie