GOG.com z kolejną darmową grą. Na odebranie zostało kilka dni

Gry
7100V
gog.com
Igor Chrzanowski | 30.09.2023, 19:54

Wzorem Epic Games Store, rodzimy GOG stara się pozyskać większą bazę użytkowników poprzez rozdawanie kolejnych darmowych gierek. Tym razem mamy coś dla miłośników dobrych przygód!

Na GOG-u znajdziemy zarówno całkiem sporo świetnych klasyków jak i ciekawe gry niezależne. Do takich z pewnością należy rozdawany teraz Trüberbrook, czyli niemiecka przygodówka point'n click. Głównym bohaterem gry jest niejaki Hans Tannhauser, młody amerykański naukowiec parający się fizyką kwantową, który po wygraniu wczasów na loterii pod koniec lat 60. przyjeżdża do tytułowej miejscowości. W loterii, w której nie brał nawet udziału. Wkrótce dochodzi do dziwnych zdarzeń. Walizka z dokumentami dotyczącymi projektu Hansa, nad którym chciał popracować podczas urlopu, zostaje wykradziona przez tajemniczego człowieka, który pozostawia po sobie świecące ślady.

Dalsza część tekstu pod wideo

Jak twierdzą twórcy ich dzieło inspirowane jest serialami “Star Trek”, “Twin Peaks”, “The X-Files” oraz “Stranger Things”. Teraz przez następne niecałe dwa dni możecie za darmo dodać wspomniany tytuł do swojej biblioteki. Przygoda ta starcza na około 5-6 godzinek, a na Metacriticu zebrała całkiem przyzwoite 68%.

Źródło: GOG.com

Komentarze (9)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper