Gothic Classic porównany z oryginałem. Switch vs. RTX 4080

Gry
1595V
Gothic Classic vs oryginał
Wojciech Gruszczyk | 26.09.2023, 18:14

Gothic Classic jeszcze w tym tygodniu zadebiutuje na Nintendo Switchu. Gracze nie mogą liczyć na zupełnie nową jakość oprawy, ale jak się okazuje – deweloperzy zajęli się skromnym odświeżeniem gry. Zobaczcie porównanie.

Wczoraj mogliśmy sprawdzić pierwszy gameplay z Gothic Classic, a najnowszy materiał z gry porównuje tytuł z oryginałem – przygoda została włączona na PC z GeForce RTX 4080. Łatwo można dostrzec pewne różnice w modelach postaci, szczegółach oddalonych elementów czy też samym poruszaniu się bohaterów.

Dalsza część tekstu pod wideo

Wśród istotnych różnic łatwo dostrzec także zmiany w odległości oddalonych obiektów, a w niektórych sytuacjach możemy wyróżnić inną kolorystykę.

Nadal mam wrażenie, że Gothic Classic będzie wielką atrakcją dla fanów oryginału, ale to głównie wierna publika serii powinna zainteresować się tym tytułem – nie możemy tutaj liczyć na ogromne zmiany w grafice.

Warto pamiętać, że ekipa odpowiedzialna za odświeżone wydanie zadbała także o szereg zmian w samej rozgrywce – TUTAJ przedstawiono szczegóły. Gracze mogą również oczekiwać na pełny remake, który jednak trafi na rynek w przyszłości. Aktualnie nie potwierdzono daty premiery Gothic Remake.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (30)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper