Gothic Classic na pierwszej rozgrywce! Zobaczcie gameplay z klasyka

Gry
4233V
Gothic Classic
Wojciech Gruszczyk | 25.09, 18:54

Gothic Remake powstaje, ale zanim otrzymamy pełnoprawną, odświeżoną opowieść, gracze mogą sięgnąć po Gothic Classic. Właśnie pojawił się pierwszy gameplay, który pokazuje, jak ostatecznie prezentuje się gra na konsoli Nintendo.

Gothic to w Polsce prawdziwa legenda. Gracze chętnie wracają do pozycji, więc nic dziwnego, że po zapowiedzi Gothic Classic pojawiło się sporo pozytywnych informacji – gra może zapewnić zainteresowanym sporo atrakcji do momentu premiery Gothic Remake.

Dalsza część tekstu pod wideo

Już wcześniej informowaliśmy, że Gothic Classic trafi na Nintendo Switcha z pełną lokalizacją, a deweloperzy zadbali nawet o szereg usprawnień – twórcy poprawili między innymi interfejs użytkownika, dopracowali kontrolę bohatera. TUTAJ znajdziecie pełne zestawienie dokonanych ulepszeń.

Gothic Classic został zaprezentowany na pierwszej rozgrywce i bez wątpienia będzie to przyjemność dla wiernych fanów IP. Nie możemy w tej sytuacji liczyć na piękną i dopracowaną grafikę, jednak będzie to głównie atrakcja dla odpowiedniego grona odbiorców.

Gothic Classic zadebiutuje na hybrydowym urządzeniu Nintendo już za 3 dni. Gra została wyceniona na 129 zł – aktualnie przygodę kupimy za 103,20 zł

Źródło: YouTube.com

Komentarze (59)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper