3 gry trafią dzisiaj do Xbox Game Pass. Gracze zapoznają się trylogią z „przytłaczająco pozytywnymi” opiniami

Gry
4945V
Xbox Game Pass PPE.pl
Iza Łęcka | 26.09, 07:01

Microsoft w trakcie konferencji na Tokyo Game Show zadbał o kilka niespodzianek, wśród których na wyróżnienie zasługuje rozszerzenie wrześniowej oferty Xbox Game Pass. Już dzisiaj do katalogu trafi Phoenix Wright: Ace Attorney Trilogy.

Wrzesień jest dla klientów flagowego abonamentu amerykańskiego producenta znakomitym miesiącem, podczas którego nie brakuje nowych produkcji oraz zapowiedzi interesujących niespodzianek. Już od pewnego czasu w ramach katalogu Game Passa można ogrywać Starfielda, Lies of P oraz Party Animals.

Dalsza część tekstu pod wideo

Dzisiaj do usługi zmierzają kolejne trzy pozycje, które są dostępne w jednym pakiecie – gracze otrzymają dostęp do Phoenix Wright: Ace Attorney Trilogy.

W 2012 roku Capcom zapewnił pakiet na urządzeniach mobilnych Apple, następnie produkcje trafiły na sprzęty z systemym Android (2013), Nintendo 3DS-y (2014), by ostatecznie wylądować na PS4, XOne, Switchu i PC (2019).

Phoenix Wright: Ace Attorney Trilogy oferuje dostęp do trzech pierwszych odsłon detektywistycznego cyklu: Phoenix Wright: Ace Attorney, Phoenix Wright: Ace Attorney – Justice for All oraz Phoenix Wright: Ace Attorney – Trials and Tribulations.

Microsoft i Capcom nie wprowadzili opcji wcześniejszego pobierania, przez co jeszcze nie jesteśmy w stanie ściągnąć gier – choć kolekcja zajmuje zaledwie 2,5 GB. Phoenix Wright: Ace Attorney Trilogy otrzymało „przytłaczająco pozytywne” opinie na Steam (97%), co może skłonić niezdecydowanych do rozgrywki.

Trylogia powinna znaleźć się w bibliotece usługi o godzinie 15:00. 

Źródło: Xbox

Komentarze (92)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper