Xbox Game Pass z następną grą na premierę. Gracze mogą sięgnąć po ekskluzywny tytuł

Gry
3895V
Xbox Game Pass logo
Iza Łęcka | 20.09.2023, 09:02

Katalog Xbox Game Pass został rozbudowany o kolejną produkcję już w dniu jej debiutu. Party Animals jest dostępne dla użytkowników abonamentu, co więcej, znalazło się wyłącznie na Xboksach Series X|S oraz komputerach osobistych.

Wczoraj Microsoft przedstawił świeżutkie zestawienie gier zmierzających do Xbox Game Pass – jeszcze we wrześniu społeczność korzystająca z uroków abonamentu może liczyć na między innymi Payday 3 czy Cocoon, tymczasem bibliotekę usługi wzmocniła kolejna nowość. Tytuł studia Recreate Games nie bez powodu cieszy się sporym zainteresowaniem, ponieważ deweloperzy przygotowali sieciową grę z pogranicza bijatyki i zręcznościówki, w której wcielamy się w urocze zwierzaki.

Dalsza część tekstu pod wideo

Ostatnie tygodnie są bardzo intensywne dla użytkowników usługi. Od początku września entuzjaści elektronicznej rozgrywki mogą ogrywać Starfield oraz Lies of P, które zadebiutowały w ramach flagowej propozycji Microsoftu.

Party Animals jest promowane przez giganta z Redmond jako produkcja ekskluzywna dla Xboksów oraz komputerów osobistych, bowiem przedsiębiorstwo zagwarantowało sobie, by projekt Recreate Games jak na razie był dostępny wyłącznie na wskazanych platformach. Warto zwrócić uwagę, że pozycję sprawdzimy w ramach Xbox Game Pass – użytkownicy korzystający z PC muszą tradycyjnie zakupić grę.

Tytuł charakteryzuje się niezwykle przyjemnym i zręcznościowym systemem walki, a poniższy zwiastun dokładnie ukazuje główne cechy produkcji. Istotnym elementem gry jest przerysowana, płatająca figle fizyka, przez którą postacie mają problem z wykonywaniem niektórych ruchów.

Źródło: Xbox

Komentarze (37)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper