Starfield w Xbox Game Pass. Gra zadebiutowała na wszystkich platformach

Gry
2807V
Xbox Games Showcase
Iza Łęcka | 06.09.2023, 07:00

Koniec wyczekiwania na nowy świat Bethesdy. Twórcy serii The Elder Scrolls i Fallout zaoferowali graczom kosmiczne IP – Starfield jest już dostępny na Xboksach Series X|S oraz komputerach osobistych. Jednocześnie jesteśmy świadkami głośnego debiutu w Xbox Game Pass.

Jedna z największych tegorocznych produkcji oficjalnie znalazła się na konsolach Microsoftu oraz PC. Starfield zadebiutował bez większych problemów, lecz po udanym starcie w ramach wcześniejszego dostępu dla posiadaczy wybranych wersji gry, mogliśmy się spodziewać podobnego scenariusza.

Dalsza część tekstu pod wideo

Dziękujemy za towarzyszenie nam w tej podróży, podczas której zbudowaliśmy nasze pierwsze nowe uniwersum od ponad 25 lat. Teraz zapraszamy do rozpoczęcia własnej przygody. Gra #Starfield jest już dostępna na wszystkich platformach!

Bethesda zaprasza graczy do rozgrywki, ale nie zapominajmy, że dzięki nabyciu koncernu przez Microsoft, Starfield wzmocnił Xbox Game Pass. Swego czasu nie wszyscy wierzyli, że gigant z Redmond faktycznie zaoferuje wszystkie gry swoich zespołów w katalogu usługi od premiery, tymczasem nawet nowe IP tak doświadczonego zespołu jak Bethesda Game Studios automatycznie zostało dodane do biblioteki.

Wczoraj mogliśmy się zapoznać ze wstępnymi rezultatami tytułu, który już w trakcie trwania wczesnego dostępu mógł uzyskać ponad 2 mln graczy. Na konkretne dane musimy jednak zaczekać do oficjalnego komunikatu twórców.

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Starfield.

Źródło: BethesdaStudios

Komentarze (403)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper