Marvel's Avengers w dużej promocji. Ostatnia szansa na kupienie gry

Gry
763V
Avengers
Wojciech Gruszczyk | 18.09, 15:00

Crystal Dynamics zakończyło wsparcie Marvel's Avengers, a już wkrótce gra zniknie ze sprzedaży. To właśnie z tego powodu deweloperzy zapraszają graczy na skorzystanie ze specjalnej promocji – tytuł jest dostępny z rabatem sięgającym aż 90%.

30 września Marvel's Avengers zostanie usunięty ze sklepów, więc gracze mają jeszcze kilka tygodni, by kupić produkcję i wrzucić ją do swojej cyfrowej biblioteki. Deweloperzy na początku roku zapowiedzieli, że po 2,5 roku zaoferują graczom 12. aktualizację i tym samym zakończą wsparcie gry – pliki trafiły na serwery 31 marca.

Twórcy podkreślają, że klienci Marvel's Avengers nadal będą mogli cieszyć się zawartością single-player, a nawet nie wyłączą serwerów, więc bez przeszkód znajdziecie chętnych do wspólnej rozgrywki.

Deweloperzy przecenili Edycję Ostateczną Marvel's Avengers, która obok całej zawartości z podstawki zawiera także „ponad 400 klasycznych, ulubionych przez fanów i całkiem nowych strojów”. Crystal Dynamics opracowało ubrania inspirując się ponad 80 latami historii Marvela. Ta wersja zawiera całą zawartość opracowaną po premierze dla gry – w tym wszystkie misje i bohaterów.

Marvel's Avengers kupicie na wszystkich platformach z dużym rabatem: 

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Marvel's Avengers.

Źródło: VGC

Komentarze (29)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper