W sierpniu premiera w kinach i film już zmierza do HBO Max! Warner Bros. Discovery zaskakuje decyzją

Filmy/seriale
7574V
HBO Max logo
Wojciech Gruszczyk | 31.08, 15:01

Warner Bros. Discovery nie zamierza przedłużać kinowego żywota „Meg 2: Głębia”. Film na samym początku sierpnia zadebiutował na wielkim ekranie, nadal znajduje się w repertuarze, ale już teraz potwierdzono datę premiery historii w HBO Max.

Pierwsze recenzje „Meg 2: Głębia” nie zwiastowały wielkiego hitu, ponieważ na dobry początek film nie był polecany przez nawet jednego dziennikarza. Krytycy podkreślali, że opowieść jest znacznie gorsza od pierwowzoru – ostatecznie tylko 29% redakcji z Rottentomatoes zachęca do opowieści.

Dalsza część tekstu pod wideo

Sytuacja zupełnie inaczej wygląda w przypadku widzów, ponieważ w tym wypadku historia zebrała oceny na poziomie 73%.

Jak ostatecznie prezentuje się „Meg 2: Głębia”? Klienci HBO Max będą mogli zapoznać się z przygodą już 29 września.

Jest to zaskakująca decyzja, ponieważ film wciąż jest dostępny w kinach, ale najwidoczniej Warner Bros. Discovery chce wykorzystać okazję i już za miesiąc zaoferować opowieść większej grupie odbiorców. Możemy śmiało podejrzewać, że historia w najbliższych dniach będzie znikać z repertuarów kin.

Wyprodukowanie „Meg 2: Głębia” kosztowało 129 mln dolarów, a film aktualnie wygenerował 354,3 mln dolarów.

„Meg 2: Głębia ledwie trzyma się kupy jako spójny film fabularny. Komicznie dziurawy scenariusz, odrobina zamierzonego humoru i odjechane, miejscami imponująco nakręcone sceny akcji tworzą specyficzny koktajl - niby wiadomo, że film jest po prostu zły, a jednak ogląda się go szybko i przyjemnie. Do sprawdzenia z dobrą ekipą jak znalazł!” – tymi słowami recenzję „Meg 2: Głębia” podsumował Piotrek, a jego pełny tekst znajdziecie TUTAJ.

Zamierzacie sprawdzić „Meg 2: Głębia”?

Źródło: Radosław Koch

Komentarze (10)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper