Najgorszy film 2023 roku? The Meg 2 z Jasonem Stathamem otrzymał 0% poleceń od dziennikarzy

Gry
13985V
The Meg 2
Wojciech Gruszczyk | 03.08.2023, 18:26

Jeśli zastanawiacie się, czy można stworzyć gorszy film od „The Meg” z 2018 roku, to najwidoczniej odpowiedź brzmi: tak. „Meg 2: The Trench” aktualnie nie poleca żaden z dziennikarzy, który miał okazję sprawdzić historię.

Jason Statham i Wu Jing wystąpili w prawdopodobnie najgorszej produkcji 2023 roku... lub przynajmniej w jednym z najgorszych filmów ostatnich miesięcy. Opowieść, w której dwójka znanych aktorów mierzy się z gigantycznymi rekinami. 

Dalsza część tekstu pod wideo

undefined

Aktualnie tylko sześciu dziennikarzy przetrwało tę przygodę i żaden z krytyków nie poleca oglądać opowieści – Doug Jamieson z The Jam Report podkreśla, że „Meg 2: The Trench” nawet nie wykorzystuje swojego „dziwacznego pomysłu”.

Graeme Tuckett z Stuff.co.nz uważa, że kontynuacja jest znacznie gorsza od pierwszej odsłony: „Myślę, że to doskonała lekcja tego, czego nie robić, jeśli planujesz sequel prostego i sympatycznego filmu o grubej rybie”

James Marsh z South China Morning Post zaznacza, że tej „bezzębnej” kontynuacji brakuje krwawej masakry i poczucia humoru. Film nie jest wystarczająco brutalny dla fanów horrorów, ale zarazem może nie być odpowiedni dla całej rodziny. 

Dziennikarze krytykują opowieść, która nie wnosi nic ciekawego, jest nudna, a aktorzy nie wywiązują się z zadania, by widzowie chcieli dotrwać do końca historii.

„Meg 2: The Trench” trafi do polskich kin już jutro, ale wiele na to wskazuje, że będzie to przyjemność wyłącznie dla największych fanów Jasona Stathama.

Źródło: Tottentomatoes - Stare Konie, dzięki za wiadomość!

Komentarze (65)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper