Jak and Daxter otrzyma film? Tom Holland i Chris Pratt mogą wcielić się w głównych bohaterów

Filmy/seriale
1172V
Tom Holland i Chris Pratt w Jak and Daxter
Iza Łęcka | 18.08, 09:11

Tom Holland może wystąpić w następnym głośnym projekcie przygotowanym na podstawie gier PlayStation. Według najnowszych plotek aktor znany z serii „Spider-Man”, który wcielił się już w Nathana Drake'a, jest typowany do roli w aktorskiej wersji „Jak and Daxter”.

O powrocie serii „Jak and Daxter” słyszymy od dawna. Sony aktualnie nie decyduje się na zrealizowanie nowej gry, lecz podobno powstaje film, w którym zobaczymy dwóch gwiazdorów Marvela.

Dalsza część tekstu pod wideo

MyTimeToShineHello, insider związany z branżą filmową, który jest uważany za solidne źródło informacji, bowiem dzielił się już szczegółami na temat scenariuszy do widowisk Marvela („Ant-Man i Osa: Kwantomania” oraz „Czarna Pantera”) tym razem udostępnił wiadomość, jaka może szczególnie zainteresować społeczność PlayStation.

Informator wspomniał, że powstaje filmowa adaptacja „Jak and Daxter”, w której Tom Holland wcieli się w Jaka, a Chris Pratt użyczy głosu Daxterowi. 

Tom Holland zagra Jaka, a Chris Pratt podłoży głos pod Daxtera w filmie akcji "Jak i Daxter" od Sony w reżyserii Rubena Fleischera (Venom, Uncharted).

Choć coraz więcej doniesień wskazuje, że produkcja faktycznie powstaje, jak dotąd Sony nie odniosło się do sprawy. Swego czasu mówiło się, że nad historią czuwa reżyser Ruben Fleischer, który już pracował między innymi nad pierwszym „Venomem” oraz czuwał nad wspomnianym „Uncharted”. Tym razem twórca ponownie mógł nawiązać współpracę z młodym gwiazdorem.

Przypomnijmy, że o potencjalnej realizacji zrobiło się nieco głośniej już w zeszłym roku, kiedy Holland stwierdził, że chciałby zagrać w dziwnej, mrocznej adaptacji gry Naughty Dog. 

Źródło: Twitter: MyTimeToShineH

Komentarze (48)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper