Tom Holland może zostać głównym bohaterem adaptacji Jak and Daxter. Scenarzyści opracowują historię

Filmy/seriale
1150V
Tom Holland x Jak and Daxter.
Wojciech Gruszczyk | 11.02.2022, 10:02

Sony może w następnych miesiącach ogłosić kolejną wielką produkcję. Ruben Fleischer potwierdził, że trwają już prace nad scenariuszem do „Jak and Daxter”. W filmie może wystąpić Tom Holland, którego wkrótce zobaczymy w „Uncharted”.

Tom Holland jest wielką gwiazdą Sony. Aktor ma okazję występować w roli Spider-Mana, ale już wkrótce zobaczymy go w ekranizacji „Uncharted”. To właśnie on wcielił się w głównego bohatera i ostatnio mieliśmy nawet okazję sprawdzić nowe materiały z filmu.

Dalsza część tekstu pod wideo

W tym tygodniu informowaliśmy, że Ruben Fleischer wspomniał o pracach nad adaptacją „Jak and Daxter”. Reżyser „Uncharted” w kolejnej wypowiedzi potwierdził, że „zatrudnił scenarzystów”, którzy właśnie opracowują historię do filmu. Jego zespół współpracuje z Naughty Dog i PlayStation.

Jak jednak wiadomo, Tom Holland podczas wywiadów do „Uncharted” powiedział, że chciałby wystąpić w „Jak and Daxter” – aktor podobno w tym czasie nie wiedział, że produkcja faktycznie powstaje, ale temat podłapał Ruben Fleischer, który w zasadzie zaproponował mu rolę.

„Zupełnie przypadkiem ktoś przesłał mi artykuł, w którym Tom Holland został zapytany, jaki film na podstawie dowolnej gry wideo chciałby stworzyć. Odpowiedział, że Jak i Daxter, więc kiedy zobaczyłem go na początku tego tygodnia podczas trasy, powiedziałem: 'Wiesz, Tom, ktoś mi powiedział, że chcesz zrobić ten film. Ja właśnie próbuję go nakręcić. Więc jest możliwość, że moglibyśmy ponownie współpracować przy produkcji, co mnie bardzo ekscytuje”.

Nic nie zostało jeszcze ogłoszone, ale Ruben Fleischer wspomniał, że „Jak and Daxter” będzie podobny do „Uncharted”, ponieważ w obu pozycjach na pierwszym planie widzimy dobrą relację znajomych.

„Są zespołem, pomagają sobie nawzajem i poświęcają się dla siebie. I to jest moim zdaniem klucz do świetnej komedii. To trochę zabawne, ale dwa filmy, które w pewnym sensie zainspirowały filmową adaptację „Jak and Daxter” to „Zdążyć przed północą” oraz „Dobry, zły i brzydki””.

Źródło: gamesradar

Komentarze (41)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper