Off The Grid zaskoczy? Pierwsze materiały z gry Neilla Blomkampa pozytywnie zaskakują

Gry
892V
Off The Grid
Wojciech Gruszczyk | 02.08, 14:37

Reżyser „Dystrykt 9”, „Elizjum”, „Chappie” oraz najnowszego „Gran Turismo” szykuje się do pełnej prezentacji swojej pierwszej gry. Off The Grid pojawiło się na PlayStation Store i dzięki temu możemy spojrzeć na pierwsze screeny z produkcji.

Neill Blomkamp już w maju ubiegłego roku ujawnił Off The Grid – gra została zapowiedziana jako „next-genowy shooter”, który ma zrewolucjonizować gatunek Battle Royale. Reżyser długo nie wspominał o grze, ale właśnie otrzymaliśmy nowe informacje oraz pierwsze screeny.

Dalsza część tekstu pod wideo

Zanurz się w sercu tajnej wojny korporacyjnej między trzema megakorporacjami w grze nowej generacji typu battle royale, stworzonej przez Neilla Blomkampa, która łączy elementy PvP i PvE w rywalizacji o przetrwanie w rozległym cyberpunkowym krajobrazie.

Deweloperzy rozwijają produkcję, która została określona jako „next-genowy Battle Royale”, ale nie oznacza to, że twórcy skupiają się wyłącznie na rozgrywce PVP. Tytuł zapewni „60-godzinną kampanię narracyjną na Teardrop Island” i opowieść mają przeżywać jednocześnie nawet 150 graczy.

Off The Grid gra

Off The Grid

Zbuduj swoją ostateczną postać, wydobywając cenne łupy z wyspy lub wzmocnij swoją postać unikalnymi zdolnościami, modyfikując swoje ciało podczas sesji rozgrywki. Połącz siły i doświadcz ewolucji gatunku battle royale.

Na uwagę w tym wypadku bez wątpienia zasługują materiały – Gematsu dokopało się do screenów, które pokazują między innymi żołnierzy, którzy korzystają ze specjalnych ulepszeń. Łatwo tutaj wyczuć, że Neill Blomkamp nie uciekł znacząco od swoich największych produkcji i Off The Grid może zainteresować między innymi fanów wspomnianego „Dystrykt 9”.

Źródło: Gematsu

Komentarze (14)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper