Red Dead Redemption Remake coraz bliżej! Rockstar zaktualizowało stronę, dodało logo i ujawniło kodową nazwę

Gry
6553V
Red Dead Redemption 1
Wojciech Gruszczyk | 27.07.2023, 17:20

Red Dead Redemption Remake lub Red Dead Redemption Remaster może zostać ujawniony w najbliższych tygodniach. Rockstar właśnie zaktualizowało swoją własną stronę, na której pojawiła się wzmianka o „aktualnej wersji” Red Dead Redemption.

Pod koniec czerwca informowaliśmy o ocenie koreańskiego odpowiednika PEGI, który wspomniał o nowych wersjach Red Dead Redemption. Następnie nadejście gry potwierdził jeden z dziennikarzy, a według oficjalnych informacji – Take-Two szykuje dwa odświeżenia.

Dalsza część tekstu pod wideo

Teraz jednak otrzymaliśmy... potwierdzenie? Tak przynajmniej sytuację rozumieją fani gier Rockstar, ponieważ deweloperzy zaktualizowali własną stronę, gdzie zostały dodane ważne szczegóły – firma wspomina o aktualnej wersji Red Dead Redemption, podała nową nazwę kodową oraz opublikowała nowe logo.

Nowa aktualizacja strony Rockstar, udostępniona godzinę temu, dodała nowe odniesienie do listy gier.

"Red Dead Redemption (Rockstar przedstawia wersję)".

Nazwa kodowa:
- RDR1RSP (RDR1 Remaster SP?).

Nowe logo poniżej

Wiele na to wskazuje, że Rockstar przygotowuje się do konkretnej prezentacji pozycji, ale oczywiście w tym wypadku firma może mieć pewność jednego – odświeżony Red Dead Redemption będzie hitem. Gra wciąż nie trafiła na PC, a z opowieścią na pewno chętnie zapoznają się także gracze, którzy lata temu zagrywali się w wersje na PS3 i X360.

Oryginał zadebiutował w 2010 roku i okazał się wielkim sukcesem. Tytuł może pochwalić się średnią ocen na poziomie 95%.

Źródło: TezFunz2

Komentarze (127)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper