Call of Duty: Modern Warfare 3 na pierwszych materiałach promocyjnych. Wyciekło logo

Gry
3316V
Call of Duty: Modern Warfare 3
Wojciech Gruszczyk | 24.07.2023, 19:12

Activision ma na początku przyszłego miesiąca ujawnić nową odsłonę w serii Call of Duty, ale produkcja nie będzie najmniejszą niespodzianką. Nadciąga Call of Duty: Modern Warfare 3 i najwidoczniej możemy liczyć na akcję promocyjną z firmą Monster Energy.

Już w zeszłym tygodniu informowaliśmy, że nowa odsłona serii Call of Duty ma otrzymać oczekiwaną od lat funkcję, a działania Activision potwierdziły ostateczną nazwę gry. Nastepnie firma opublikowała zajawkę prezentacji strzelanki.

Dalsza część tekstu pod wideo

Wszystko zmierza w odpowiednim kierunku i Call of Duty: Modern Warfare 3 zostanie ujawniony na początku przyszłego miesiąca. W sklepach zaczynają pojawiać się materiały, które potwierdzają nową promocję Monster Energy z najnowszą strzelanką Activision.

Activision powinno w niedalekiej przyszłości ujawnić szczegóły 5. sezonu rozgrywek w Call of Duty: Modern Warfare 2 – to właśnie to wydarzenie pozwoli nam zapoznać się z Call of Duty: Modern Warfare 3. Według przecieków, wydawca kolejny raz zdecyduje się na dużą imprezę, podczas której zostaną ujawnione wszystkie szczegóły dotyczące kolejnego shootera.

Twórcy podobno w 2023 roku chcą nam zapewnić powrót wielu znanych i cenionych map, ponieważ pierwotnie Call of Duty: Modern Warfare 3 było wyłącznie dodatkiem do zeszłorocznej pozycji, ale Activision w pewnym momencie zdecydowało się dorzucić do gry fabularną historię i sprzedawać całość jako pełnoprawną produkcję. 

Źródło: charlieINTEL

Komentarze (60)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper