Call of Duty: Modern Warfare 3 z oczekiwaną od lat funkcją. Studio potwierdza szczegóły po przecieku

Gry
2218V
Call of Duty Modern Warfare 3
Iza Łęcka | 18.07.2023, 07:00

Od wczoraj pojawiają się kolejne szczegóły na temat najnowszej strzelanki Activision, na co nie mogą pozostać obojętni deweloperzy ze Sledgehammer Games. Jeden z najnowszych wpisów w mediach społecznościowych sugeruje opcję, o której mówiło się już od dłuższego czasu – gracze będą mogli przenieść swój dorobek z Call of Duty: Modern Warfare 2.

Activision zdecydowanie za długo czeka z prezentacją Call of Duty: Modern Warfare 3, przez co musi mierzyć się z nowym trudnościami. Dzięki przeciekom dotyczącym gry dowiedzieliśmy się o niezwykle prawdopodobnym powrocie mini-mapy oraz pierwszych perkach.

Dalsza część tekstu pod wideo

Deweloperzy nie pozostali obojętni na wszelkie doniesienia i w pewien sposób odpowiedzieli na jedno z najbardziej zaskakujących doniesień – Call of Duty: Modern Warfare 3 pozwoli przenieść zawartość z Call of Duty: Modern Warfare 2. W tegorocznej części śmiałkowie skorzystają między innymi z odblokowanych postaci czy broni.

Miejmy to z głowy... Czy operatorzy, broń i zestawy #MWII powinny zostać przeniesione do Call of Duty 2023?

  • Tak
  • Tak, kiedy ogłoszenie?

Całkiem zabawny wydaje się fakt, iż deweloperzy wciąż nie stosują oficjalnego tytułu „Call of Duty: Modern Warfare 3”, tymczasem blokując wczoraj przecieki... potwierdzono nazwę gry. W zawiadomieniu o naruszeniu praw autorskich oficjalnie znalazła się wzmianka na temat MW3.

Jason Schreier odniósł się do sytuacji, podkreślając, że nadciągający Call of Duty: Modern Warfare 3 początkowo był dodatkiem do zeszłorocznej produkcji, która zgodnie z założeniami miała otrzymać dwuletnie wsparcie. Tytuł rozwijany przez Sledgehammer Games otrzyma opcję przeniesienia zawartości i będzie kontynuować historię.

Źródło: CallofDuty

Komentarze (37)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper