Call of Duty: Modern Warfare 3 nadciąga. Twórcy szykują graczy na prezentację i „kontynuację MWII”

Gry
1580V
Call of Duty: Modern Warfare 3 Remastered „nie istnieje”. Activision zaprzecza wszystkim plotkom
Wojciech Gruszczyk | 18.07.2023, 18:00

Activision walcząc z przeciekami tegorocznej odsłony serii Call of Duty w zasadzie potwierdziło, że już wkrótce na rynek trafi Call of Duty: Modern Warfare 3. Twórcy gry wciąż nie potwierdzili ostatecznej nazwy, ale opublikowali pierwszą zajawkę nadciągającego wydarzenia.

Call of Duty: Modern Warfare 3 to zdecydowanie jedna z najgorszych niespodzianek 2023 roku. Tom Henderson potwierdził plany Activision kilka miesięcy temu, w ostatnich dniach byliśmy świadkami dziesiątek przecieków, a korporacja wciąż nie zdecydowała się zagrać ze społecznością w otwarte karty.

Dalsza część tekstu pod wideo

Wydawca na pewno ma ciekawy plan marketingowy, który pozwoli graczom odkryć nadciągającą strzelankę, ale szczerze mówiąc – deweloperzy mogliby w końcu napisać „Call of Duty: Modern Warfare 3”.

Zamiast tego otrzymaliśmy pierwszy teaser „kontynuacji MWII”. Pierwsze informacje dotyczące prezentacji gry pojawią się w zapowiedzi 5. sezonu rozgrywkę Call of Duty: Modern Warfare 2.

Wypatrujcie pierwszych szczegółów na temat wydarzenia [REDACTED] Reveal Event w zapowiedzi 5. sezonu, a dodatkowe informacje na temat kontynuacji #MWII zostaną podane już wkrótce. Zachowajcie czujność.

W trakcie 5. sezonu Call of Duty: Modern Warfare 2 odbędzie się prezentacja Call of Duty: Modern Warfare 3 – według przecieków wydarzenie odbędzie się na początku sierpnia, ale jak widać aktualnie wydawca wciąż próbuje budować napięcie.

Źródło: CallofDuty

Komentarze (22)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper