The Callisto Protocol Final Transmission na zwiastunie. Wielkie zakończenie dostępne na PS5 i PS4

Gry
1834V
The Callisto Protocol Final Transmission
Iza Łęcka | 27.06, 09:56

Sony zagwarantowało sobie czasową, ekskluzywną dostępność na ostatni dodatek do horroru Striking Distance Studios – Final Transmission można już ogrywać na sprzętach PlayStation, co więcej, przedsiębiorstwo opublikowało finałowy zwiastun historii, który wprowadza do przerażającej misji.

The Callisto Protocol zadebiutowało w zeszłym roku, lecz wszelkie obiecujące zapewnienia i wizja doświadczonych deweloperów zderzyła się z twardą rzeczywistością oraz ogromnymi błędami na PC. Na konsolach również można było doświadczyć pewnych niedogodności, lecz największe problemy odczuli użytkownicy komputerów osobistych – przez pewien czas tytuł był niemal niegrywalny.

Dalsza część tekstu pod wideo

Studio długo pracowało, by wyeliminować wszystkie trudności i niedociągnięcia, by zająć się pracą nad dodatkową zawartością. Final Transmission jest dodatkiem do zeszłorocznej przygody, który można określić mianem ostatecznego zakończenia gry.

Jacob Lee będzie nadal zmuszony do przedarcia się przez piekielnie niebezpieczny, opuszczony zakład karny, by pozyskać dane dr Mahler i przesłać je „poza świat”, tym samym odkupując swoje winy. Stawka jest ogromna, bowiem wirus przenoszony przez biofagi może wydostać się poza mury Black Iron. Podczas rozgrywki główny bohater The Callisto Protocol zmierzy się z nowym typem wroga, skorzysta z wcześniej niedostępnej broni, a na końcu historii stanie do walki z potężnym bossem.

Premierowy zwiastun nie tylko podsumowuje wcześniejsze wydarzenia, ale również wprowadza do emocjonującego wątku. Przed protagonistą wymagająca misja.

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do The Callisto Protocol.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (46)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper