The Callisto Protocol Final Transmission z ciekawymi nowościami. Sony ujawnia szczegóły ostatecznego dodatku

Gry
1398V
The Callisto Protocol Final Transmission
Wojciech Gruszczyk | 22.06, 20:58

Na blogu PlayStation pojawiła się wiadomość dotycząca finałowego rozszerzenia do The Callisto Protocol. Dodatek zostanie zaoferowany pod koniec miesiąca i na początku pojawi się wyłącznie na PlayStation 5 i PlayStation 4.

Akcja The Callisto Protocol Final Transmission została umiejscowiona po wydarzeniach z podstawki, więc gracze, którzy ukończyli grę doskonale zdają sobie sprawę, że główny bohater ma mnóstwo problemów. Teraz naszym zadaniem jest odzyskanie danych Mahlera i przesłanie ich „poza świat”.

Dalsza część tekstu pod wideo

Rozszerzenie wprowadzi nowy typ przeciwników, więc gracz musiał otrzymać odpowiedni sprzęt, by móc sobie z nim poradzić – twórcy wsłuchali się w opinie fanów i w produkcji pojawi się nowa broń do walki wręcz. Gracze skorzystają z Młota Kinetycznego.

Deweloperzy upewnili się, że gracze poczują siłę i wagę sprzętu podczas każdego zamachu – młot zapewni różne ataki. Tak o maszynie do zabijania wypowiedział się Paul Guirao, główny projektant systemów z Striking Distance Studios:

Przytrzymanie przycisku ciężkiego ataku w walce wręcz daje jeszcze potężniejszy atak. Ale opanowanie mechaniki ciężkich ciosów może być trudne... gdy już ją opanujesz, stajesz się ostatecznym badassem. To jedna z naszych ulubionych broni, ponieważ niszczy wszystko, czego dotknie.

The Callisto Protocol Final Transmission #1

The Callisto Protocol Final Transmission #2

Final Transmission wprowadzi także Biophage Robota, czyli połączenie Biophage'a z jednostką ochroną UJC.

W głównej grze roboty bezpieczeństwa pojawiają się tylko kilka razy. W ostatnim rozdziale naprawdę zgłębiliśmy się w ideę tego, co dzieje się, gdy biofag zaczyna przejmować kontrolę nad maszynami – powiedział Guirao.

Deweloperzy potwierdzili również, że Final Transmission zaoferuje także „wyjątkowego” bossa – bestia, podobnie jak Jacob, otrzymała możliwość płynnego przechodzenia między mocnymi atakami w zwarciu i agresywnymi atakami dystansowymi.

The Callisto Protocol Final Transmission zadebiutuje 27 czerwca na konsolach PlayStation, a po 48 godzinach na pozostałych platformach.

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do The Callisto Protocol.

Źródło: PlayStation

Komentarze (20)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper