Twórcy The Callisto Protocol reagują na problemy gry na PC. Firma wydała oświadczenie

Gry
3337V
The Callisto Protoco
Wojciech Gruszczyk | 02.12.2022, 18:47

Striking Distance Studios nie może liczyć na spokojny weekend. Twórcy muszą pracować nad oczekiwaną i niezbędną aktualizacją The Callisto Protocol na PC – firma właśnie potwierdziła wiadomość, że już wkrótce zostanie wydana aktualizacja.

Od samego rana możecie przeczytać naszą recenzję The Callisto Protocol, która została przygotowana na wersji gry z PlayStation 5. W samym tekście wspominam, że deweloperzy bardzo aktywnie poprawiali pozycję na sprzęt Sony i teraz najwidoczniej Striking Distance Studios skupia się na dopracowaniu edycji na PC.

Dalsza część tekstu pod wideo

The Callisto Protocol zbiera bardzo negatywne opinie na Steam z powodu stutteringu i deweloperzy zdają sobie sprawę z problemu – studio ma już patch, który w najbliższych godzinach zostanie udostępniony wszystkim graczom:

„Jesteśmy świadomi, że niektórzy użytkownicy mają problemy z stutteringiem na PC. Mamy łatkę, która będzie dostępna za kilka godzin, aby poprawić wydajność, a w drodze jest kilka dodatkowych aktualizacji”.

Deweloperzy muszą poprawić zacinanie, które w przypadku The Callisto Protocol sprawia, że produkcja jest po prostu niegrywalna. W grze znajduje się system walki nastawiony na uniki, więc jeśli gracz nie może mieć pewności, że w odpowiednim momencie ucieknie przed atakiem przeciwnika to w zasadzie nie będzie mógł ukończyć bardziej wymagających fragmentów. W The Callisto Protocol zazwyczaj nie możemy uciec przed mutantami... a w zasadzie nawet próba ominięcia rywali byłaby trudna przy problemach, które są prezentowane przez graczy.

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do The Callisto Protocol.

Źródło: CallistoTheGame

Komentarze (252)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper