Spider-Man 4 będzie potrzebował sporo czasu. Tom Holland robi sobie przerwę od aktorstwa

Filmy/seriale
2359V
Spider-Man Tom Holland
Iza Łęcka | 08.06, 08:27

Gwiazdor „Uncharted”, serii „Spider-Man” i jedna z głównych twarzy Marvel Cinematic Universe potrzebuje przerwy. W jednym z ostatnich wywiadów młody aktor przyznał, że w najbliższym czasie nie planuje podjąć się realizacji nowych projektów.

Na początku czerwca ogłoszono prace nad widowiskiem „Spider-Man 4”, w którym ponownie w głównej roli zobaczymy Toma Hollanda. Co prawda, włodarze Marvela muszą wstrzymać się jeszcze z wkroczeniem na plan filmowy ze względu na strajk scenarzystów, jednakże prace wystartują znacznie później.

Dalsza część tekstu pod wideo

Tom Holland w rozmowie z dziennikarzami redakcji Extra ujawnił, że opracowanie „W tłumie”, czyli najnowszego miniserialu dla Apple TV+, było niezwykle intensywne. Spory zakres obowiązków i obciążenie psychiczne sprawiły, że gwiazdor potrzebuje dłuższego odpoczynku.

Na pewno było ciężko. Eksplorowaliśmy pewne emocje, których zdecydowanie nigdy wcześniej nie doświadczyłem. A do tego bycie producentem, radzenie sobie z codziennymi problemami, które pojawiają się na każdym planie filmowym, tylko dodało dodatkowy poziom presji.

Holland zdradził, że nowy projekt go dosłownie „złamał”. Choć on nigdy nie obawiał się ciężkiej pracy i zawsze chwalił sobie takie styl pracy, to połączenie dwóch zadań – wcielenie się w głównego bohatera i obowiązki producenta – wywołały u aktora niepożądane skutki.

Ciężka praca nie jest mi obca. Żyłem w przekonaniu, że ciężka praca to dobra praca. Z drugiej strony, serial mnie złamał. Nadszedł czas, kiedy potrzebowałem przerwy i zniknąłem, pojechałem na tydzień do Meksyku, spędziłem czas na plaży i wyciszyłem się. Teraz robię sobie rok przerwy, co jest rezultatem tego ciężkiego projektu. Nie mogę się doczekać, aby zobaczyć, jak to się potoczy. Czuję, że nasza ciężka praca nie poszła na marne.

W „W tłumie” Tom Holland zagrał Danny'ego Sullivana – postać była wzorowana na przestępcy z 24 osobowościami. Opowieść zadebiutuje na serwerach Apple TV+ już 9 czerwca. 

Źródło: Gamespot

Komentarze (20)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper