Spider-Man 4 powstaje. Twórcy planują aktorski film z Milesem Moralesem i przygodę Spider-Woman

Filmy/seriale
1684V
Spider-Man 3 nie może czekać. Tom Holland już na planie nowego filmu MCU
Iza Łęcka | 01.06, 11:36

Widzowie i gracze kochają Petera Parkera – sukces, jaki odniosły widowiska z udziałem Toma Hollanda, znakomite przyjęcie kolejnej animacji z Człowiekiem- Pająkiem i rozrastająca się marka gier sprawiają, że filmowcy idą za ciosem. Filmowa adaptacja historii Spider-Woman nadciąga „szybciej niż się spodziewamy”.

W najbliższy weekend widzowie ruszą do kin, gdzie będą mogli zobaczyć zapierający dech w piersiach „Spider-Man: Across the Spider-Verse”, który spotkał się z entuzjastycznym przyjęciem recenzentów. Przed fanami jednak znacznie więcej atrakcji.

Uniwersum Spider-Mana rośnie w siłę. Podczas premiery animacji „Spider-Man: Poprzez multiwersum” w Los Angeles redakcja Variety miała okazję rozmawiać z Amy Pascal i Avim Aradem, producentami odpowiadającymi za rozwój serii. Twórcy przyznali, że „Spider-Man 4” - film, w którym w głównych rolach zobaczymy Toma Hollanda i Zendayę – już powstaje. Prace zostały jednak wstrzymane przez strajk scenarzystów, który wpłynął już na wiele projektów.

Czy zamierzamy nakręcić kolejny film? Oczywiście, że tak. Jesteśmy w trakcie procesu, ale strajk scenarzystów, nikt nie pracuje podczas strajku. Wszyscy nas wspierają i kiedy tylko się pozbierają, zaczniemy.

Co więcej, Pascal zdradziła, że Miles Morales wystąpi nie tylko w animacjach oraz grach wideo – nadciąga produkcja live-action koncentrująca się na młodym superbohaterze. Jeżeli nadal czujecie niedosyt, filmowcy wspomnieli także, iż możemy liczyć na przygodę poświęconą Kobiecie Pająk. Avi Arad podkreślił, że Spider-Woman zobaczymy „wcześniej niż się spodziewamy”.

Nie mogę jeszcze zdradzić szczegółów, ale to nadchodzi – producent podsumował rozmowę.

Źródło: Variety

Komentarze (32)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper