Blizzard przypomina wydarzenia prowadzące do Diablo 4. Portrety graczy namalowane na ścianach kaplicy

Gry
1015V
Diablo 4
Bartosz Dawidowski | 01.06, 10:24

Blizzard obiecuje, że przy okazji debiutu Diablo 4, do którego dojdzie 6 czerwca, nie powtórzą się problemy ze słynnym już "błędem 37", znane z premiery Diablo 3. Firma przygotowuje nas na to wydarzenie kolejnymi materiałami wideo.

Blizzard opublikował finalny rozdział serii "Book of Lorath", w którym firma przypomina o najważniejszych fabularnych zdarzeniach z kultowej serii, prowadzących do akcji, którą poznamy w Diablo 4. "Te wydarzenia doprowadziły do powrotu Lilith" - stwierdza Blizzard w opisie serii, do której ilustracje wykonała Lindsay Kerner. Ostatnie filmiki przypominały akcję z Diablo i Diablo 2 a ostatni odcinek tego podsumowania podejmuje temat fabuły z Diablo 3.

Przy okazji Blizzard ogłosił również, że uwiecznił, oprócz motywów z Diablo 4, wybranych graczy, biorących udział w becie gry, na ścianach i sklepieniach "katedry Diablo". Dzieła można oglądać osobiście w Chapelle des Jesuites, położonym we francuskim Cambrai, do 11 czerwca 2023 r. Filmiki przedstawiające te prace czekają na was poniżej.

Przy okazji - Blizzard zapewnia, że nie powtórzą się teraz ogromne problemy z serwerami, znane z premiery Diablo 3.

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Diablo 4.

Źródło: YouTube

Komentarze (8)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper