Twórcy Spider-Man 2 odpowiadają na krytykę. Studio potwierdza dobrą wiadomość

Gry
4595V
Spider-Man 2
Iza Łęcka | 31.05, 09:57

Insomniac Games zareagowało na nieprzychylne opinie części odbiorców, którzy po zobaczeniu ujęć z nadciągającej przygody Pająków doszli do wniosku, że gra nie pokazuje prawdziwie next-genowego pazura, a w porównaniu z poprzednią odsłoną doczekała się jedynie drobnego wizualnego ulepszenia. Studio przekazało dobrą wiadomość.

Spider-Man 2 był jedną z największych i najbardziej oczekiwanych ozdób tegorocznego PlayStation Showcase – w trakcie pokazu przedstawiono rozbudowany materiał ukazujący superbohaterów w akcji, co więcej, deweloperzy podzielili się szczegółami dotyczącymi mocniej reagującego świata, dopracowanej sfery wizualnej czy roli symbiota w historii. Pomimo obiecujących scen niektórzy sympatycy PlayStation stwierdzili, że tytuł nie wygląda jak produkcja, która od podstaw jest tworzona na PlayStation 5, i brakuje mu next-genowej jakości.

Jednocześnie pojawiły się komentarze, według których fragmenty rozgrywki nie pochodzą z najnowszej wersji produkcji. Mówi się, że zespół miał opracować stosowny materiał już w zeszłym roku, jednakże Sony nie zorganizowało wydarzenia.

Insomniac Games nie pozostało obojętne na wszelkie plotki. James Stevenson, dyrektor komunikacji w studiu, odpowiedział na pytanie jednego z fanów potwierdzając, że prezentowany gameplay ze Spider-Mana 2  nie pochodzi z ostatecznej wersji gry.

Insomniac Games znajduje się na ostatniej prostej prac, najnowsze plotki wskazywały, iż we wrześniu możemy spodziewać się debiutu przygody, zatem pozostaje nam czekać na kolejne wiadomości filmiki ukazujące Petera Parkera oraz Milesa Moralesa w pełnej krasie.

Źródło: James Stevenson

Komentarze (197)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper