Spider-Man 2 wygląda obłędnie! Gameplay z gry na PS5 prezentuje nową jakość?

Gry
5372V
Spider-Man 2
Wojciech Gruszczyk | 24.05, 23:38

Spider-Man z PlayStation 4 potrafił zachwycić, ale teraz Insomniac Games wykorzystało moc PlayStation 5, by zaproponować opowieść dwóch Pajączków. Czy Spider-Man 2 zapewni oczekiwane doświadczenie? To może być jedna z najważniejszych gier w katalogu PlayStation.

Sony na poprzedniej generacji zapewniło kilka mocnych IP i bez wątpienia Spider-Man od Insomniac Games był jedną z najważniejszych produkcji. Firma stworzyła mocną historię i znakomity gameplay, więc tytuł osiągnął zawrotną sprzedaż. Japoński producent wykorzystał okazję i za pomocą deweloperów zapewnił dodatkową historię Milesa Moralesa oraz wrzucił przygodę na PlayStation 5.

Teraz jednak nadszedł czas na nowy rozdział w uniwersum Petera Parkera. Spider-Man 2 jest przygotowywany od podstaw wyłącznie dla PlayStation 5 i dzięki temu tytuł ma zaoferować graczom next-genowe wrażenia. Już pierwsza zajawka potwierdziła, że w przygodzie pojawi się dwójka bohaterów, którzy zmierzą się z Venomem, a teraz możemy spojrzeć na konkretny gameplay.

Spider-Man 2 na PlayStation Showcase!

Największe zaskoczenie PlayStation Showcase? Mogliśmy mieć pewność, że Spider-Man 2 pojawi się na wydarzeniu, ale materiał... potrafił zaskoczyć. Na początku zobaczyliśmy w akcji Kraven, a po chwili... Pająk pokazał wyjątkową moc – można śmiało powiedzieć „mały Venom wkracza do gry”. Gameplay jest efektowny.

Źródło: PlayStation Showcase

Komentarze (267)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper